Gwiazdy

Ewa Chodakowska gościem "Miasta Kobiet". Wyznała, dlaczego nie planuje mieć dzieci

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

"Miasto Kobiet" to program, w którym nie ma tematów tabu. Prowadzące Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz nie boją się zadawać trudnych pytań i otwarcie mówią o tym, o czym inni tylko po cichu myślą. Gościem trzeciego odcinka będzie m.in. jedna z najpopularniejszych polskich trenerek - Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska w "Mieście Kobiet"

Uwielbiany przez widzów TVN Style program przez blisko 11 lat poruszał wiele ważnych tematów i rozpoczął szeroką dyskusję w istotnych dla kobiet kwestiach. Nic więc dziwnego, że format powrócił w nowej odsłonie po kilkuletniej przerwie.

W najnowszym odcinku wystąpi Ewa Chodakowska. Trenerka, coach, businesswoman, ale także wzór do naśladowania dla wielu osób. Jest pewna siebie, świadoma swojej wartości i otwarcie mówi o swoich poglądach, nawet wtedy, gdy ktoś może się z nią nie zgodzić. Ewa niedawno wyznała publicznie, że nie zamierza zostać mamą. Ta wiadomość zelektryzowała wielu ludzi, ponieważ świadoma decyzja kobiety o bezdzietności, budzi w naszym kraju wiele kontrowersji.

Chodakowska w "Mieście kobiet" opowie, dlaczego dokonała takiego wyboru, jak zareagowali na to jej najbliżsi i znajomi, a także co sprawiło, że zdecydowała się to ogłosić w swoich mediach społecznościowych.

"Miasto Kobiet". Co więcej w 3. odcinku?

W dalszej części odcinka poznamy pięcioosobową rodzinę "The Big Five Family", która jest w trakcie podróży kamperem dookoła świata. Kasia, Bob, a także trójka ich synów - Leon, Tymon i Tytus - odwiedzili "Miasto Kobiet" i zdradzili szczegóły ich wyjątkowej wyprawy. Ponadto Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel, uchyli rąbka tajemnicy i pokaże widzom, jak wygląda jego rodzinny slow life, z dala od zgiełku i atrakcji wielkiego miasta.

Psycholog Piotr Mosak oraz Kasia Łoś autorka projektu "Two swipes right" o chłopakach z Tindera - porozmawiają o współczesnych mężczyznach. Jacy są, za czym tęsknią? Czy bez problemu odnajdują się w świecie miłosnych relacji?

Premiera najnowszego odcinka "Miasta kobiet" w TVN Style już 19 września, w niedzielę, o godz. 12.30, a także na Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: "Miasto Kobiet". Dar córek Aidy

Miasto Kobiet. Dar córek Aidy
Miasto Kobiet. Dar córek Aidy Źródło: TVN Style

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości