Mateusz Ziółko na scenie DDTVN. Wokalista intryguje balladą "Lubisz nas"

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Mateusz Ziółko w piosence „Lubisz nas”
Mateusz Ziółko w piosence „Lubisz nas”Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Mateusz Ziółko to wokalista od lat obecny na polskiej scenie muzycznej. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił w kameralnej odsłonie, wykonując utwór "Lubisz nas", który niedawno miał swoją premierę na serwisach streamingowych. Jak piosenkarz poradził sobie podczas występu na żywo?

Mateusz Ziółko – droga do show-biznesu

Mateusz Ziółko od dzieciństwa był związany ze światem muzyki - grał na pianinie i uczył się śpiewu. W 2008 roku wystąpił w pierwszej edycji programu "Mam talent!", gdzie dotarł aż do półfinału. W 2013 roku wydał debiutancki utwór "Tak wiele" i od tamtej pory swoje życie zawodowe wiąże z występami na scenie.

Mateusz Ziółko na scenie Dzień Dobry TVN

Mateusz Ziółko pojawił się w Dzień Dobry TVN i zachwycił balladą pod tytułem "Lubisz nas". Klimatyczna piosenka w akompaniamencie gitary akustycznej spodoba się każdemu, kto ceni romantyczne klimaty. Choć utwór miał premię zaledwie 4 miesiące temu na serwisie YouTube ma już ponad pół miliona wyświetleń.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz więcej:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Pozostałe wiadomości