Marzena Rogalska i Natalia Kukulska jadą na 50. Bal Polski w Londynie. "Mają pojawić się członkowie rodziny królewskiej"

Przygotowania do 50. Balu Polskiego w Londynie
Źródło: Dzień Dobry TVN
50. Bal Polski odbędzie się 5 lutego w Londynie. Poprowadzi go dziennikarka Marzena Rogalska, a gwiazdą muzyczną będzie Natalia Kukulska. Jest to największe wydarzenie kulturalno-towarzyskie Polonii w Wielkiej Brytanii.

Bal Polski w Londynie

50. Bal Polski w Londynie poprowadzi Marzena Rogalska wraz z Kasią Maderą, gwiazdą BBC polskiego pochodzenia. Impreza jest charytatywna i odbywa się pod patronatem brytyjskiej rodziny królewskiej. W tym roku zebrane podczas wydarzenia pieniądze zostaną przekazane na Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach koło Zamościa.

- Wiemy, że mają pojawić się członkowie rodziny królewskiej, jeszcze nie zdradzamy którzy - powiedziała Natalia Kukulska, która będzie gwiazdą wydarzenia. - Pierwszym patronem był sam gen. Anders. Zawsze to był bal dobroczynny, charytatywny i tak będzie tym razem - dodała.

Na bal przychodzą potomkowie polskich pilotów i innych żołnierzy walczących w drugiej wojnie światowej, osoby, które zrobiły karierę w Wielkiej Brytanii, inteligencja i artyści. W tym roku bal ma upamiętnić 180. rocznicę urodzin Marii Konopnickiej.

Dziennikarze TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN
Krótka piłka z Anitą Werner
Krótka piłka z Anitą Werner
Monika Olejnik słynie z ciętego języka i trudnych pytań. „Często było tak, że goście się obrażali po programie”
Monika Olejnik słynie z ciętego języka i trudnych pytań. „Często było tak, że goście się obrażali po programie”
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Marcin Prokop o swoim dzieciństwie
Marcin Prokop o swoim dzieciństwie
Damian Michałowski o pracy w DDTVN
Damian Michałowski o pracy w DDTVN
Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą
Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Ewą Drzyzgą
Piotr Kraśko wspiera fundację TVN
Piotr Kraśko wspiera fundację TVN

Charytatywna licytacja

W tracie balu odbędą się aukcje, podczas których będą zbierane pieniądze na rzecz wsparcia Domu dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Łabuniach koło Zamościa. Będzie można wylicytować spotkania z Marzeną Rogalską oraz z Natalią Kukulską, ale nie tylko.

- Będzie czerwona suknia Violi Piekut, jest obłędna i będziemy ją wieźć do Londynu, jest przepiękna koszulka Roberta Lewandowskiego - powiedziała Marzena Rogalska.

Na bal można kupić bilety. Stroje gości mogą być tylko w trzech kolorach: białym, czerwonym i czarnym.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości