Gwiazdy

Marianna Gierszewska urodziła synka. Zdradziła imię dziecka, ostatnio jest bardzo modne

Gwiazdy

Marianna Gierszewska

Marianna Gierszewska podzieliła się w mediach społecznościowych radosną wiadomością. Młoda aktorka poinformowała obserwatorów, że urodziła syna. Internauci zasypują ją gratulacjami.

Ciąża Marianny Gierszewskiej

W lutym tego roku Marianna Gierszewska poinformowała fanów, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka z aktorem Miłoszem Gierszewskim. Nie obyło się jednak bez komplikacji, ponieważ 25-latka choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, z powodu którego założono jej stomię.

- Od razu jak poszłam do ginekologa potwierdzić ciążę, powiedziałam, że mam stomię i że musimy brać to pod uwagę zarówno przy badaniach, jak i przy porodzie. (...) Mam nadzieję, że będzie dobrze aż do samego końca. Muszę jednak przyznać, że na ostatniej wizycie kontrolnej pan doktor powiedział, że jest opcja, że będziemy musieli wykonać cesarskie cięcie, właśnie ze względu na stomię. Od zawsze powtarzałam Miłoszowi, że bardzo chcę urodzić naturalnie, bez żadnych znieczuleń, bo ja nie mam problemu z bólem, nie boję się takiego bólu porodowego - mówiła jakiś czas temu Marianna Gierszewska w Dzień Dobry TVN.

Marianna Gierszewska urodziła

Teraz wiemy, że wszystko skończyło się pomyślnie, bowiem we wtorek 31 sierpnia aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać drobną nóżkę i fragment pasiastego body. Odtwórczyni roli Ewy Turaj w serialu TVN "Pułapka" ujawniła, że poród jest już za nią i zdradziła imię dziecka.

- Ignacy Gierszewski. Wykluty dnia 30.08, o 18:39. Witamy Cię, synku! - napisała Marianna Gierszewska na swoim koncie na Instagramie.

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. Wśród nich czytamy: "Cześć Ignacy! Masz super rodziców, niech Cię pięknie prowadzą przez świat", "Dużo zdrówka", "Cudownie! Witam po drugiej stronie brzucha. Ogromne gratulacje dla Was" czy "Dużo spokoju i siły życzę w tej nowej podróży". Beata Sadowska z kolei napisała: "Noga = cud świata. Ignacy, niech świat Ci sprzyja! Brawo, mama! Brawo, rodzice".

My również przyłączamy się do gratulacji. Wszystkiego dobrego!

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jak zadbać o zdrowy sen niemowlaka?

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa / East News

Pozostałe wiadomości