Gwiazdy

Mariah Carey wydała świąteczną piosenkę. Czy "Fall in Love at Christmas" stanie się kolejnym hitem?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co słychać w show-biznesie?

Na ten utwór czekali wszyscy fani świątecznego klimatu. W sieci nareszcie pojawiła się nowa piosenka "Królowej Bożego Narodzenia", czyli Mariah Carey.  Czy "Fall in Love at Christmas" ma szansę stać się światowym zimowym przebojem?

Nowa piosenka Mariah Carey

Święta bez kultowej piosenki Mariah Carey "All I want for Christmas is you" nie byłyby świętami. Każdego roku w stacjach radiowych, centrach handlowych czy poczekalniach rozbrzmiewa utwór, który już wszyscy dobrze znamy na pamięć. Jakiś czas temu artystka zapowiedziała jednak małą niespodziankę. Jak się okazało, Carey zdecydowała się nagrać nowy utwór.

"Królowa Bożego Narodzenia" dotrzymała słowa. Na początku listopada ukazał się singiel "Fall in Love at Christmas". Nową piosenkę wokalistka nagrała wraz z amerykańskim piosenkarzem Khalidem oraz ze śpiewakiem gospelowym Kirkiem Franklinem.

Mariah Carey i "Fall in Love at Christmas"

Mariah Carey nie ma wątpliwości, że listopad to odpowiednia pora na świąteczne przygotowania. Wokalistka tuż po Halloween opublikowała w sieci nagranie, na którym z impetem roztrzaskała dynie, ogłaszając tym samym początek przygotowań do Bożego Narodzenia.

- Mariah Carey wyznacza trendy, ale odlicza też czas do świąt. Wrzuciła zabawny filmik i nie pozostawia wątpliwości, o co chodzi. To jest jej czas. Ona od 1994 roku zarobiła 60 mln dolarów na samych tantiemach z tej piosenki "All I Want For Christmas Is You" - powiedział Mateusz Hładki w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości