20-letnia Polka kupiła 3 mieszkania w Hiszpanii. "Kiedyś nie miałam prawie nic"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Martyna Wojciechowska Influencerką Roku
Martyna Wojciechowska Influencerką Roku
Ile zarabiają influencerzy?
Ile zarabiają influencerzy?
Praca polskich influencerów pod lupą
Praca polskich influencerów pod lupą
Prezka z pudełka - psia influencerka szuka domów tymczasowych
Prezka z pudełka - psia influencerka szuka domów tymczasowych
Maria Jeleniawska ma zaledwie 20 lat, a jest jedną z najpopularniejszych tiktokerek w Polsce. Dziewczyna ma powody do świętowania - właśnie zainwestowała w trzy hiszpańskie nieruchomości. Jak wyglądają nowe mieszkania tiktokerki?

Maria Jeleniawska kupiła aż trzy mieszkania

Maria Jeleniawska nie może narzekać na brak zainteresowania w sieci. Influencerkę obserwuje ponad 13 milionów fanów, którzy śledzą jej niemal każdy krok w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się zaskakującą nowiną na temat swoich ostatnich "zakupów".

Jak się okazuje, młoda dziewczyna zainwestowała w zagraniczne nieruchomości.

- Kupiłam 3 mieszkania w Hiszpanii W jednym zamieszka moja mama; dziękuję, że pomagasz mi spełniać marzenia, a teraz ja mogę spełnić. […] Kiedyś nie miałam prawie nic, ale nie pozwoliłam wmówić sobie, że niczego nie osiągnę i przez ostatnie lata udało mi się zbudować wspaniałą społeczność – obwieściła influencerka na Instagramie.

Maria opublikowała również kilka zdjęć, na których widać jak pozuje już w wyremontowanym i umeblowanym apartamencie, przytulając się z mamą oraz podczas budowy domu.

Szczęście znalazła w Hiszpanii

Maria Jeleniawska mimo ogromnej popularności, nadal podkreśla swoją wdzięczność za sytuację w której się znalazła jako influencerka. 20-latka w swoim najnowszym poście podziękowała fanom oraz zachęciła ich, by nigdy nie tracili wiary w siłę marzeń.

- Każdego dnia doceniam, że mogę dzielić się z Wami moimi pasjami, podróżami, lepszymi i gorszymi momentami. […] Nigdy nie możecie wątpić w siebie, róbcie co kochacie i bądźcie życzliwi dla innych. Dobro zawsze wraca – przekonywała Maria Jeleniawska.

Pod zdjęciem szczęśliwej właścicielki trzech nieruchomości pojawiły się komentarze z gratulacjami. Fani cieszyli się razem z 20-latką z jej niecodziennego osiągnięcia: "Gratulacje! Jestem bardzo dumna", "Ale fajnie widzieć tak młode osoby, które spełniają swoje marzenia", "Jesteś żywym przykładem, że determinacja, wytrwałość i tytaniczna praca to nieodzowne atrybuty sukcesu".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: pudelek.pl

Źródło zdjęcia głównego: PHOTO: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości