Gwiazdy

Margaret prezentuje kolejny singiel. "To jest bardzo romantyczna historia"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Wakacyjna propozycja dla wszystkich fanów latino

Margaret po świetnie przyjętym singlu "Cry In My Gucci" wypuściła nowy utwór "Vino". Na naszej scenie zaśpiewała wakacyjną propozycję, a także zdradziła nam, co obecnie u niej słychać i kiedy możemy spodziewać się nowego wydawnictwa.

Margaret – nowy utwór "Vino"

"Vino" to drugi singiel opublikowany w tym roku. Pierwszy, "Cry In My Gucci", w niecały tydzień po premierze stał się viralowym hitem na Tik Toku. Oba single zapowiadają nadchodzący album. Kiedy możemy się go spodziewać?

Nad płytą cały czas pracuję, ale nie mam żadnych dat, bo jestem cały czas w procesie. Mogłabym ją wydać, bo tego materiału jest dużo, ale lubię wyrzucać piosenki i czuć, że to jest lepsze. Nie chce na razie tego zatrzymywać, wiec będę działać singlowo i wydawać piosenki

Margaret zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie wokalistka zaprezentowała nowy utwór. Jak przyznała, piosenka "Vino" jest dla niej szczególnie ważna, gdyż była prezentem od ukochanego.

- To jest bardzo romantyczna historia, bo tę piosenkę stworzyliśmy razem z moim partnerem, Piotrkiem, Kacezetem. To był jego prezent dla mnie na Walentynki. Potem powiedziałam, że muszę to zaśpiewać. Zaczęliśmy pracować nad produkcją, do finalnego efektu zmieniało się wiele rzeczy – wyjaśniła. Do utworu powstał także klip. Ten kręcony był na Cyprze, a za jego realizację odpowiadał Luk Jaszcz.

Jak obecnie czuje się artystka?- "Jestem bardzo szczęśliwa, frywolna, spontaniczna. Bardzo polecam seks zamiast fitnessu" - podsumowała. Tego zdanie Marcin Prokop nie pozostawił bez komentarza. Dziennikarz żartobliwie dodał: "Dlaczego patrzyłaś na mnie, kiedy to mówiłaś?". Co było dalej? Zobaczcie wideo.

Margaret w piosence „Vino”
Margaret w piosence „Vino” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości