Gwiazdy

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie z Małgorzatą Kożuchowską i Dawidem Wolińskim sprzed 25 lat. Cała trójka jest nie do rozpoznania

Gwiazdy

polski fotograf

Marcin Tyszka pochwalił się na Instagramie zdjęciem zrobionym 25 lat temu. Na fotografii towarzyszą mu Małgorzata Kożuchowska i Dawid Woliński, jednak to ich stylizacje wzbudziły największe zainteresowanie fanów.

Zdjęcie z przyjaciółmi

Marcin Tyszka to znany i ceniony fotograf, którego zdjęcia zdobiły okładki największych światowych magazynów modowych. Jest autorem licznych sesji z największymi gwiazdami i modelkami. Juror Top Model często dzieli się z fanami kulisami swojej pracy.

Ostatnio, fotograf zaskoczył swoich wielbicieli pamiątkowym zdjęciem z Małgorzatą Kożuchowską i Dawidem Wolińskim. Fotografia została wykonana w Lizbonie 25 lat temu.

Tercet Egzotyczny. To ciężka robota być ikoną mody od prawie trzech dekad ! Zmieniliśmy się ?

– napisał Marcin Tyszka.

Podróż w czasie

Małgorzata Kożuchowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka od wielu lat są blisko związani ze światem mody. Na opublikowanym przez fotografa zdjęciu wyraźnie widać, że nie obce były im ówczesne trendy - długie włosy, printy i biodrówki.

O rany .., ;)??❤️

- skomentowała Magda Gessler.

No kocham ???❤️

- napisała Klaudia El Dursi.

Super zdjęcie, nic się nie zmieniliście ???Pozdrawiam?

- zauważyła fanka.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Wyjątkowe wydanie Vogue Polska. Portrety matek i charytatywna aukcja na rzecz Centrum Matki i Dziecka

Loki i sportowy stój, czyli Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z dawnych lat. „Ubrać się stosownie do okazji to umiałam zawsze”

Małgorzata Kożuchowska świętowała urodziny w bajkowym stylu. Razem z przyjaciółmi wcieliła się w bohaterów „Alicji w Krainie Czarów”

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości