Gwiazdy

Marcin Tyszka pokazał zdjęcie z Małgorzatą Kożuchowską i Dawidem Wolińskim sprzed 25 lat. Cała trójka jest nie do rozpoznania

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Marcin Tyszka pochwalił się na Instagramie zdjęciem zrobionym 25 lat temu. Na fotografii towarzyszą mu Małgorzata Kożuchowska i Dawid Woliński, jednak to ich stylizacje wzbudziły największe zainteresowanie fanów.

Zdjęcie z przyjaciółmi

Marcin Tyszka to znany i ceniony fotograf, którego zdjęcia zdobiły okładki największych światowych magazynów modowych. Jest autorem licznych sesji z największymi gwiazdami i modelkami. Juror Top Model często dzieli się z fanami kulisami swojej pracy.

Ostatnio, fotograf zaskoczył swoich wielbicieli pamiątkowym zdjęciem z Małgorzatą Kożuchowską i Dawidem Wolińskim. Fotografia została wykonana w Lizbonie 25 lat temu.

Tercet Egzotyczny. To ciężka robota być ikoną mody od prawie trzech dekad ! Zmieniliśmy się ?

– napisał Marcin Tyszka.

Podróż w czasie

Małgorzata Kożuchowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka od wielu lat są blisko związani ze światem mody. Na opublikowanym przez fotografa zdjęciu wyraźnie widać, że nie obce były im ówczesne trendy - długie włosy, printy i biodrówki.

O rany .., ;)??❤️

- skomentowała Magda Gessler.

No kocham ???❤️

- napisała Klaudia El Dursi.

Super zdjęcie, nic się nie zmieniliście ???Pozdrawiam?

- zauważyła fanka.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Wyjątkowe wydanie Vogue Polska. Portrety matek i charytatywna aukcja na rzecz Centrum Matki i Dziecka

Loki i sportowy stój, czyli Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z dawnych lat. „Ubrać się stosownie do okazji to umiałam zawsze”

Małgorzata Kożuchowska świętowała urodziny w bajkowym stylu. Razem z przyjaciółmi wcieliła się w bohaterów „Alicji w Krainie Czarów”

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości