Marcin Łopucki w "Czas na Show. Drag Me Out" wyszedł ze strefy komfortu. "Chciałem uzmysłowić Polakom jedną rzecz"

Marcin Łopucki w "Czas na Show. Drag Me Out"
Źródło: Dzień Dobry TVN
Marcin Łopucki w “Czas na Show. Drag Me Out”
Marcin Łopucki w “Czas na Show. Drag Me Out”
Delikatna strona Marcina Łopuckiego
Delikatna strona Marcina Łopuckiego
Zadbaj o swój kręgosłup
Zadbaj o swój kręgosłup
Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Jurorzy “Czas na show. Drag me out”
Rewelacyjny serial o polskich drag queens
Rewelacyjny serial o polskich drag queens
Alexis Saint-Pete – sztuka bycia drag queen
Alexis Saint-Pete – sztuka bycia drag queen
"Nago. Głośno. Dumnie". Paweł i jego droga do bycia drag queen
"Nago. Głośno. Dumnie". Paweł i jego droga do bycia drag queen
Marcin Łopucki - czterokrotny mistrz świata w kulturystyce - wziął udział w nowym programie "Czas na Show. Drag Me Out". Dlaczego się na to zdecydował? Co było dla niego najtrudniejsze? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Marcin Łopucki w "Czas na Show. Drag Me Out"

Za nami pierwszy odcinek "Czas na Show. Drag Me Out", w którym Marcin Łopucki zaprezentował wraz z mentorką Twoja Stara niezwykły performance. Kulturysta w Dzień Dobry TVN opowiedział, dlaczego zdecydował się wziąć udział w show.

- Nie ma nic bardziej znienawidzonego w tym kraju ze sportów niż kulturystyka, ponieważ jest deprecjonowana w każdym momencie. Wszyscy uważają, że to nie jest sport, bo to jest pakowanie. Jak idę plażą, to jestem wynaturzonym alienem, a nie człowiekiem-sportowcem. [...] Wiem, że jestem na marginesie społecznym. Jestem tym innym tak samo jak drag queen. One wszystkie, które wybrały inną drogę życia - tłumaczył nasz rozmówca.

Jak dodał, rozpoczynając przygodę z programem, wiedział, że nie wszystkim się to spodoba.

- Na razie nie miałem jeszcze takiej możliwości, żeby to zweryfikować, bo dosyć intensywnie zawodowo wszyscy tutaj żyjemy w Warszawie, ale też staram się nie wnikać, nie śledzić negatywnych opinii, złych komentarzy. Po części wybrałem też taką drogę życiową, żeby wyznaczać kierunki. Tak samo wyznaczam w sporcie, kulturystyce. Robię jakieś dokonania sportowe i nigdy nie wiem, czy one będą odbierane pozytywnie, czy negatywnie. Tak samo w tym wypadku chciałem udowodnić, że mężczyzna może próbować transformować, zmienić coś, wyjść ze swojej strefy komfortu, robić coś zupełnie innego, co będzie odbierane różnorako - mówił Marcin Łopucki.

Kulturysta chciał również uzmysłowić Polakom jedną rzecz. - Podobno mamy demokrację. Mówimy o równouprawnieniu, o tym, żeby zrozumieć drugiego człowieka, żeby dostrzegać inne możliwości naszych bliskich i nie weryfikować tego, nie negować. Ponieważ jeżeli ktoś nam nie szkodzi, to dlaczego ma nie robić czegoś innego - zaznaczył.

Marcin Łopucki o wyzwaniach w "Czas na Show. Drag Me Out"

Marcin Łopucki przyznał, że do programu starał się zrzucić 12-13 kg.

- Wiedziałem, że już mam takie rozmiary, że te obcasy mogą tego nie wytrzymać. Zresztą nie wytrzymały, bo się łamały. Druga sprawa drodzy państwo, jak się nosi gorset, zapiętą kreację i make-up, to za bardzo nie można chodzić do toalety. Wszystkie drag mi mówiły, że to normalne - wyjawił.

Posłuchaj całej rozmowy z naszym gościem w materiale wideo oraz zobacz zaprezentowane przez niego ćwiczenia na zdrowy kręgosłup.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz