Gwiazdy

Mandaryna po 17 latach nagrała teledysk do "Love Is Just A Game". Pamiętacie ten przebój?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Wiadomości z życia gwiazd

Marta Wiśniewska, znana jako Mandaryna, po 17 latach nakręciła klip do "Love Is Just A Game". Przebój ten pochodzi z jej debiutanckiej płyty. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Marta Wiśniewska nagrała teledysk

Marta "Mandaryna" Wiśniewska jest jedną z najbardziej barwnych osobowości w polskim show-biznesie. Jej pierwsze dwa albumy: "Mandaryna.com" i "Mandarynkowy sen" odniosły sukces, a wykonanie utworu "Ev'ry Night" było szeroko komentowane. Ostatnio piosenkarka zaskoczyła swoich fanów i powróciła wspomnieniami do tamtych lat. Gwiazda po 17 latach nagrała teledysk do utworu "Love Is Just A Game".

- Jej debiutancka płyta "Mandaryna.com" pokryła się w Polsce złotem. Doczekała się wydania w Austrii. To był hit. Polacy tego słuchali, a teraz po 17 latach Mandaryna postanowiła nagrać teledysk do jednej z piosenek właśnie z tej płyty - tłumaczył Mateusz Hładki w Dzień Dobry TVN, po czym zaprezentował klip.

Marta Wiśniewska o klipie "Love Is Just A Game"

Marta "Mandaryna" Wiśniewska w mediach społecznościowych zdradziła, jak zrodził się pomysł na nakręcenie teledysku.

Spotkałam barwnego ptaka, który postanowił roztoczyć nade mną całą tęczę kolorów... Trochę przypadkiem, a trochę z potrzeby serca i sentymentu do minionych już kilku lat. Odkryliśmy LOVE IS JUST A GAME na nowo. To piosenka, która czekała na swój moment po prawie 18 latach

Mandaryna to kobieta orkiestra. Nie tylko śpiewa, ale od przeszło 30 lat zajmuje się tańcem. Jest on nie tylko jej sposobem na życie, ale i wielką pasją.  Co więcej, jej dzieci - 18-letni Xavier i 17-letnia Fabienne - poszły w ślady mamy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości