Gwiazdy

Kolejna Polka w zagranicznym "Mam Talent!". Występ doceniono "złotym przyciskiem"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl, Instagram
"Mam Talent!"

Kilka tygodni temu swój międzynarodowy sukces muzyczny świętowała Sara James, która wykonaniem utworu Billie Eilish zaskarbiła sobie serca widzów "America's Got Talent". Okazuje się, że jej występ nie jest jedynym polskim akcentem w zagranicznych wersjach show. Na indonezyjskiej scenie swoje umiejętności taneczno-akrobatyczne zaprezentowała Alicja Marta Kowalska. Zespół, którego członkinią jest dziewczynka, otrzymał od jurorów "złoty przycisk".

"Mam Talent!". Polka wzięła udział w indonezyjskiej wersji show

Alicja Marta Kowalska na co dzień mieszka z rodziną na Bali. To właśnie tam młoda Polka odkryła pasję do tańca i od dwóch lat rozwija swoje umiejętności akrobatyczne. Wstąpiła do jednego z lokalnych zespołów cyrkowych i razem z innymi uzdolnionymi rówieśniczkami podbija indonezyjskie sceny.

Amerykański sen

Zakochany w USA
Zakochany w USA Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Dziewczynki wzięły udział w castingu do indonezyjskiej wersji "Mam Talent!". W programie zaprezentowały układ taneczno-akrobatyczny z obręczą gimnastyczną, czym zachwyciły jurorów. Jedna z oceniających je gwiazd podczas występu wcisnęła "złoty przycisk" i tym samym zagwarantowała grupie automatyczne przejście do półfinału show. Publiczność nagrodziła młode tancerki gromkimi owacjami na stojąco.

Alicja Marta Kowalska trafiła do półfinału "Mam Talent!" w Indonezji

Historia Alicji Marty Kowalskiej i jej zagraniczne sukcesy są warte uwagi z jeszcze jednego względu. Z przemyśleń, którymi dzieli się w sieci matka dziewczynki, wynika, że młoda Polka jeszcze do niedawna była stroniącym od tłumów dzieckiem, które nie lubiło zwracać na siebie uwagi. Taniec zmienił przyzwyczajenia kilkuletniej Alicji i pozwolił jej rozwinąć skrzydła.

- To opowieść o pasji, wytrwałości, wychodzeniu ze strefy komfortu i podążaniu za wielkimi marzeniami - inspiracja dla wszystkich. Od nieśmiałego introwertyka nasza córka w ciągu 2 lat otworzyła się na performerkę na scenie. Chce pokazać, że każdy może to zrobić! Znalazła niesamowitych nauczycieli z @bali.circus.academy. Razem z jej niesamowitymi koleżankami stworzyła grupę performatywną: Girls in the Clouds i teraz razem tworzą magię. To dla nas bardzo wzruszająca historia - czytamy w instagramowym wpisie dumnej rodzicielki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl, Instagram

Źródło zdjęcia głównego: x-news, Instagram

Pozostałe wiadomości