Gwiazdy

Wygrała "Mam Talent!", rozkochała w sobie Polaków... i zniknęła. Jak wygląda i co dziś robi Magda Welc?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Magda Welc wraca po 12 latach

Magda Welc rzuciła na kolana widzów TVN, kiedy pojawiła się w trzeciej edycji "Mam Talent!". Utalentowane dziecko zyskało wówczas szansę na medialną karierę. Plan młodej wokalistki był jednak inny. Najpierw szkoła, później scena. Teraz wraca po 12 latach, by podbić rozgłośnie radiowe.

Kim jest Magda Welc?

Była dzieckiem, kiedy usłyszała o niej cała Polska. Magda Welc wygrała trzecią edycję "Mam Talent!" w 2010 r. Miała wówczas zaledwie 12 lat, ale już na castingu swoim dojrzałym wokalem rzuciła jurorów na kolana. Zaśpiewała wtedy piosenkę "Nie żałuję" z repertuary Edyty Geppert. Nie obyło się bez wzruszeń. W finale pokonała m.in. Kamila Bednarka.

- Wracam czasami myślami do tych dni. Dawno nie oglądałam tych fragmentów. Od programu wszystko się zaczęło. Stanęłam na scenie i patrząc na publiczność stwierdziłam, że to jest to, co chcę robić w życiu - mówiła piosenkarka.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

Zwyciężczyni show zamiast na karierze skupiła się jednak na szkole. Teraz, kiedy edukację ma za sobą, wraca do show-biznesu.

- Edukacja stała zawsze bardzo wysoko. Chciałam kontynuować naukę, żeby mieć furtkę na przyszłość. Z nauki nie zrezygnowałam i cieszę się z tego. To była dobra decyzja. Przeczekałam kilkanaście lat i dzisiaj jako dojrzała kobieta tworzę to, na czym mi zależy - tłumaczyła Magda w Dzień Dobry TVN.

Magda Welc - co u niej słychać?

Magda Welc 12 lat po zwycięstwie w kultowym show wydaje swój pierwszy, tak długo wyczekiwany album. Tuż po wygranej w "Mam Talent!" nagrała płytę z kolędami "Sianko na stół". "Witaj mnie" jest pierwszym krążkiem, gdzie zaśpiewała swoje utwory.

- Piosenki na płycie są zróżnicowane. Muzycznie jest to zgodne z tym, co od dziecka mam w głowie. Jestem pewna, że w tej płycie jest cząstka mojego serca i duszy - zwierzyła się artystka, mówiąc o najnowszym muzycznym dziele.

Na naszej scenie Magda wykonała tytułowy utwór "Witaj mnie". Zobaczcie sami:

Magda Welc w utworze "Witaj mnie"
Magda Welc w utworze "Witaj mnie" Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości