Gwiazdy

Małgorzata Rozenek wyprzedza atak hejterów. Zdjęcie Henia to sama słodycz

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan od początku medialnej kariery pozostaje pod czujną obserwacją swoich fanów. Niemalże każdy ruch gwiazdy jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. Żona Radosława Majdana nie raz udowodniła, że do komentarzy internatów ma spory dystans. Nie inaczej było tym razem.

Psy Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nigdy nie ukrywali, że marzyli o dużej rodzinie. I tak "Gang Majdana" to liczna gromadka domowników, w której ważną rolę odgrywają psy. Obecnie sławna para ma pod swoimi skrzydłami czwórkę czworonogów: chihuahuę Franceskę, dwie buldożki francuskie Sisi i Lili oraz buldoga angielskiego George'a.

"Styl na wagę złota"

Zosia Zochniak o zrównoważonej modzie
Zosia Zochniak o zrównoważonej modzieDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

W studiu Dzień Dobry TVN Małgorzata mówiła, że jej pupile - choć są mało wymagające pod względem spacerów - uwielbiają przebywać w towarzystwie swoich opiekunów. Ze zdjęć, które pojawiają się na profilach państwa Majdanów, można wywnioskować, że o lepszych warunkach pupile nie mogłyby pomarzyć.

Małgorzata Rozenek odpowiada fanom

Małgorzata postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciem, na którym troskliwy Henio obdarza George'a całusem, który na gest czułości reaguje z charakterystycznym dla buldoga spokojem. Uroczej scenie przygląda się wyraźnie pobudzona chihuahua Franceska oraz czujny ojciec.

- Henryk Doolittle - napisała dumna mama. - #dzidziuśmajdana kocha swoje psy, a ja kocham ich. "Pies na stole" za 3,2,1 - dodała, przewidując, że wylegiwanie się czworonoga na stoliku kawowym nie wzbudzi poklasku wśród obserwatorów.

Fani "Gangu Majdana" okazali się jednak bardziej wyrozumiali, niż przypuszczała właścicielka profilu. Pod zdjęciem momentalnie zaroiło się od życzliwych komentarzy oraz zapewnień, że w domach internautów panują podobne zwyczaje. "Dziecko na stole, to i pies na stole, pełnoprawny członek rodziny", "Pies na stole? U mnie norma i jeszcze trzy koty", "U mnie królik chodzi po stole tak że ten tego" - pisali rozbawieni fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Pozostałe wiadomości