Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje konflikt z Kubą Wojewódzkim. "Stanąłeś w obronie swojej kobiety"

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje konflikt z Kubą Wojewódzkim
Źródło: Bartosz Krupa/East News
Małgorzata Rozenek-Majdan była gościnią podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. W rozmowie z dziennikarzami wyjawiła, jak przekazuje dzieciom informacje dotyczące wojny w Ukrainie oraz odniosła się do konfliktu z "Królem TVN-u". - Nawet dopatrzyłam się takiej części człowieczeństwa w tobie - przyznała.

Małgorzata Rozenek-Majdan o wojnie w Ukrainie

Spotkanie Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego z Małgorzatą Rozenek-Majdan rozpoczęło się od rozmowy na temat rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Jak przyznała prezenterka, to jej mąż Radosław Majdan dba o to, by w domu panował spokój. "Perfekcyjna Pani Domu" stara się w odpowiedni sposób przekazywać informacje starszym synom: 16-letniemu Stanisławowi i 12-letniemu Tadeuszowi.  

- Rozmawiamy z nimi jak rodzina, która spędza ze sobą dużo czasu. (...) To jest tak, że robią sobie coś do jedzenia, rzucają pytanie, a ty na nie odpowiadasz, starając się ich nie denerwować. Szczególnie że Staś jest osobą, która jest bardzo emocjonalna i wrażliwa, i jest typem, który trzeba chronić przed złymi wiadomościami. Z drugiej strony jest też bardzo empatyczny i potrzebujący prawdziwej rozmowy, nie dałby się zrzucić - tłumaczyła Małgorzata Rozenek-Majdan.

- Z ogromnym podziwem patrzę na swoich synów i pokolenie, jakim oni są. (...) Są bardziej pro przyjacielscy, pro pokojowi. Moje dzieci nie widzą romantyzmu wojny (...) W klasie u Stasia jest Misza, który ma koleżankę, która w Kijowie siedziała w schronie i stracili z nią kontakt. To było jego pierwsze zderzenie z rzeczywistą wojną, bo dopóki to są newsy, które się pojawiają na paskach w telewizji, to jest inny odbiór - dodała.

Zobacz wideo: Wojna w Ukrainie

Wojna w Ukrainie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Ewakuacja dzieci z Charkowa
Ewakuacja dzieci z Charkowa
Z planu filmowego prosto na wojnę
Z planu filmowego prosto na wojnę
Uciekły przed wojną, wciąż walczą o życie
Uciekły przed wojną, wciąż walczą o życie
Ul. Wołoska 7 – miejsce wsparcia dla uchodźców z Ukrainy
Ul. Wołoska 7 – miejsce wsparcia dla uchodźców z Ukrainy
Mali wolontariusze dla Ukrainy
Mali wolontariusze dla Ukrainy
Dziennikarze na froncie w Ukrainie
Dziennikarze na froncie w Ukrainie
Bądź bezpieczna!
Bądź bezpieczna!
Wojna w Ukrainie
Wojna w Ukrainie
Jak pomagać uchodźcom z Ukrainy?
Jak pomagać uchodźcom z Ukrainy?
Razem z Ukrainą
Razem z Ukrainą
Wraca na Ukrainę, aby stanąć do walki
Wraca na Ukrainę, aby stanąć do walki
Wojna rozdzieliła ich z bliskimi
Wojna rozdzieliła ich z bliskimi
Ukraińska tożsamość a rosyjskie ambicje
Ukraińska tożsamość a rosyjskie ambicje
Lady Pank dedykuje utwór Ukrainie
Lady Pank dedykuje utwór Ukrainie
Atak Rosji na Ukrainę
Atak Rosji na Ukrainę
Rosja rozpoczęła inwazję na Ukrainę
Rosja rozpoczęła inwazję na Ukrainę

Przy okazji tego wątku "Perfekcyjna Pani Domu" oceniła pomoc Polaków. - Polacy naprawdę porwali się do reakcji tak, jak w takiej sytuacji należy, co jest chwalebne i z czego jestem dumna (...) Bardzo by mi zależało, żeby państwo stanęło na wysokości zadania i dogoniło obywateli, którzy pokazali, że potrafią, że chcą, że wiedzą, gdzie jest dobro - przynała w nagraniu.

Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się do konfliktu z Kubą Wojewódzkim

W dalszej części Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się do konfliktu z Kubą Wojewódzkim, który wywołał niemałe poruszenie w sieci.

- Powiem ci, że dużo osób dzisiaj wykonało do mnie telefon: "Dlaczego jesteś w stanie ogarnąć to, że idziesz teraz gadać z gościem, który mówił o tobie różne rzeczy, nie do końca prawdziwe?". Sama sobie zadałam to pytanie. Właśnie dlatego: mam wrażenie, że to było zrobione z miłości - uzasadniła "Perfekcyjna Pani Domu". - Nawet dopatrzyłam się takiej części człowieczeństwa w tobie. (...) Ta reakcja była w jakichś sposób uzasadniona tym, że w twoim urojonym świecie w tym momencie to miało taki, a nie inny wydźwięk. Stanąłeś w obronie swojej kobiety. Miłość zawsze jest numerem jeden - dodała.

- Czekałem na to 53 minuty, żebyś to powiedziała – skwitował Kuba Wojewódzki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Źródło: plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości