Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła imię syna. Będzie tradycyjne

Gwiazdy

Aktualizacja:

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan spodziewają się dziecka. Niedawno para zdradziła jego płeć, a podczas wiosennej ramówki TVN Discovery prowadząca "Projekt Lady" wyznała, że z mężem wybrali już imię dla syna.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan niedługo powitają na świecie syna. Dla byłego bramkarza będzie to pierwsze dziecko, a dla prowadzącej "Projekt Lady" - trzecie.

Warto przypomnieć, że synowie ze związku z aktorem, Jackiem Rozenkiem mają na imię Tadeusz i Stanisław.

Wiedziałam, że będę miała syna Stasia, ponieważ mój tato ma na imię Staś i zawsze chciałam, żeby miał trochę cech jego charakteru, a Tadeusz był dlatego, że to był ukochany tata mojej mamy, którego ja nigdy nie poznałam, ponieważ zmarł, jak moja mama miała 7 lat

- powiedziała Małgosia.

Imię dla trzeciego syna

Podczas rozmowy za kulisami wiosennej ramówki TVN Discovery Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdę, czy wybrali z mężem imię dla trzeciego synka.

Tak, będzie to Edward

– przyznała z uśmiechem.

Małgosi i Radkowi podoba się zarówno geneza tego imienia i brzmienie. Warto jednak podkreślić, że we wcześniej przeprowadzonej rozmowie, Małgosia przyznała, że imię trzeciego dziecka może się jeszcze zmienić.

Plany urlopowe

Żona Radosława Majdana nie zwalnia tempa. Wiosną gwiazdę czeka sporo pracy i nowych projektów. Jednak czas na wakacje również się znalazł. Jak przyznała, urlop jest już w pełni zaplanowany.

Mamy już zaplanowane wakacje na sierpień i one będą na tyle ekstremalne, że nie zdradzę, bo mnie matki zlinczują. My każdą decyzję o podróży podejmujemy z lekarzem. Ja naprawdę czuje się rewelacyjnie, ciąże wspominam trzeci raz jako najlepszy okres w życiu

– dodała.

>>> Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości