Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca w szortach i kaloszach. Tamara Arciuch: "Ale nogi"

Bartosz Krupa/East News
Bartosz Krupa/East News
Gwiazda TVN-u poczuła wiosnę. Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła bowiem fotografię, na której pozuje w króciutkich szortach i kaloszach. Fani nie kryją zachwytu nad jej zgrabnymi i smukłymi nogami.

Małgorzata Roznek-Majdan "cudnie chudnie"

Małgorzata Rozenek-Majdan po ciąży ostro zabrała się za siebie. Nie dość, że swoją walkę z kilogramami przedstawiła w programie "Rozenek cudnie chudnie", to ostatnio zaprezentowała też nagranie, na którym pokazała, jak intensywnie ćwiczy pośladki (Więcej na ten temat w artykule: Małgorzata Rozenek-Majdan intensywnie ćwiczy w domu. Hanna Lis komentuje: "Muszę odsapnąć po obejrzeniu ciebie" ).

Jakiś czas temu gwiazda wyjawiła, że po ciąży przytyła ok. 30 kilogramów, po których nie ma już śladu. Efekty zbilansowanej diety i treningów są zauważalne gołym okiem, czego dowodem jest jej najnowszy post.

Małgorzata Rozenek-Majdan w kaloszach

Perfekcyjna Pani Domu zaprezentowała bowiem w mediach społecznościowych wiosenną stylizację. W oversizowej bluzie z długim rękawem, krótkich szortach i beżowych kaloszach ochoczo pozowała do zdjęcia. Ale buty, które włożyła, to nie są zwykłe gumiaki, ale kalosze Fendi na brązowym słupku.

Dobrze, że założyłam kalosze

– zażartowała Małgorzata Rozenek-Majdan, odnosząc się do deszczowej pogody.

Internauci zachwyceni nogami Małgorzaty Rozenek-Majdan

Choć buty na zewnątrz z pewnością by jej się przydały, to na włożenie szortów musi jeszcze poczekać. Mimo to pod zdjęciem nie zabrakło komplementów. Fani ocenili jej stylizację 10 na 10, ale woleli jednak skupić się na komentowaniu sylwetki:

"Pani Gosiu ma pani cudne nogi", "Pięknie nawet w kaloszach", "Super jak zwykłe Pani wygląda", "Boska". Obok tego postu nie przeszła obojętnie również znana aktorka:

- Ale nogi!! – napisała Tamara Arciuch.

Zobacz także:

Grażyna Szapołowska pokazała okazały dom. Nagranie zakłóciła... papuga. To wideo jest hitem sieci

Cezary Pazura w "Tajemnicy zawodowej". Fani aktora w mocnych słowach zdradzili, co myślą o jego postaci

Adriana Kalska zaskoczyła metamorfozą. Mikołaj Roznerski nie jest zadowolony z nowego wyglądu ukochanej?

Zobacz wideo: Małgorzata Rozenek-Majdan: Nie zdajemy sobie sprawy, ile przyjmujemy kalorii w sposób, którego nawet nie uznajemy za jedzenie

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości