kalosze

  Oto gadżety, które ochronią nas przed pluchą.

  Jeszcze niedawno kalosze kojarzyły się wyłącznie z wyjściem na ryby czy grzyby, teraz jednak ludzie pokochali praktyczność. W najbliższym sezonie na ulicach będą królować gumiaki w całkiem nowej odsłonie. Jak je nosić? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka Marta Pożarlik.

  Lato w Polsce potrafi zaskoczyć kapryśną pogodą. Dlatego w szafie warto mieć oprócz sandałków czy balerinek również buty odpowiednie na deszcz. Jakie wybrać, żeby wyglądać dobrze i czuć się komfortowo? Kilku porad udzieliła nam stylistka Ewelina Rydzyńska.

  Gwiazda TVN-u poczuła wiosnę. Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła bowiem fotografię, na której pozuje w króciutkich szortach i kaloszach. Fani nie kryją zachwytu nad jej zgrabnymi i smukłymi nogami.

  Jesień kojarzy się nam z szarością na ulicach. Stylistka Michalina Czaplicka udowodniła jednak w Dzień Dobry TVN, że w chłodne dni również możemy nosić się radośnie i kolorowo. Krótkie, czy długie? Jakie kalosze królują wśród gwiazd?

  Są modnie, wygodne i robią furorę. Wyglądają jak oficerki, ale są zrobione z gumy. Upstrzone ćwiekami i innymi ostrymi ozdobami. Wydawałoby się, że sztuczne materiały w obszarze obuwniczym to już przeszłość. Nic bardzie mylnego. Olga Kudryk udowadnia, że kalosze to przyszłość w świecie mody.

  Czy noszenie kaloszy jest trendy? Jakie kalosze wybierać na jesienną słotę? Ewelina Rydzyńska pokazuje w Dzień Dobry TVN najmodniejsze fasony i kolory. Jak dobrać do kaloszy parasol? Zobaczcie kalosze, które pachną jak słodkie cukierki!