Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny syna. "Charakter odziedziczył po mamie, więc dzieje się"

Autor:
Daria
Pacańska
Domowa kuchnia Małgorzaty Rozenek
Domowa kuchnia Małgorzaty Rozenek Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia swojego syna Tadeusza z okazji jego urodzin. Prowadząca Dzień Dobry TVN wróciła pamięcią do dnia porodu.

Ile lat ma syn Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na swoim profilu na Instagramie, jak świętuje 13. urodziny swojego syna Tadeusza. Okazuje się, że celebracja będzie trwała znacznie dłużej niż jeden dzień.

- Przełom maja i czerwca to dla nas wyjątkowy okres. Wszyscy mamy urodziny w prawie tym samym czasie, wiec tort urodzinowy staje się naszym sezonowym jedzeniem. Trochę jak szparagi na początku maja, grzyby jesienią a najlepsze kasztany są na placu Pigalle - napisała prowadząca Dzień Dobry TVN pod zdjęciami syna z tortem.

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła też podzielić się wspomnieniami z dnia porodu. - Miał się urodzić na początku czerwca, ale jego mamusia postanowiła skosić trawę. Tak, tak miało się pomysły. Ten 13-letni golfista charakter odziedziczył po mamie, więc dzieje się i nie ma nudy. Kochamy naszego Tadzia bardzo mocno. Z dumą i radością obserwujemy jak się zmienia. Staramy się towarzyszyć mu w dorastaniu, które dla każdego z nas nie było najłatwiejszym czasem, więc rozumiemy je jako wyzwanie. Wracając do Tadzia: nikt tak nie mówi "oj mamo", nikt nie wyprowadza mnie z równowagi szybciej. Nikt tak się nie śmieje.

Małgorzata Rozenek-Majdan - dzieci

Małgorzata Rozenek-Majdan ma troje dzieci. Dwóch chłopców ze związku z Jackiem Rozenkiem: 17-letniego Stanisława i 13-letniego Tadeusza. Natomiast niespełna trzy lata temu na świat przyszedł syn gwiazdy i piłkarza Radosława Majdana, Henryk.

- Kocham wszystkie swoje dzieci, każde z osobna i każde najwięcej. Tadeusz kocham Cię najwięcej - napisała prowadząca Dzień Dobry TVN w urodzinowym poście syna.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości