Małgorzata Rozenek-Majdan o zarzutach dotyczących przerabiania zdjęć

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada na zarzuty przerabiania zdjęć w sieci
Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Małgorzata Rozenek-Majdan nieustająco od kilku lat jest na celowniku portali plotkarskich, które uważnie przyglądają się każdemu jej zdjęciu. Ostatnio jedna z amerykańskich influencerek wytknęła jej retusz zdjęć. Chodzi o słynną wpadkę z "dziecięcymi dłońmi". Oskar Netkowski zapytał Małgorzatę Rozenek-Majdan, czy faktycznie przerabia swoje zdjęcia.
Małgorzata Rozenek-Majdan o paparazzi

Gwiazda aktywnie prowadzi swój profil od około 2016 r, czyli od momentu, kiedy głośno zaczynało być o jej związku z Majdanem. Na ich punkcie oszalał świat show-biznesu, a paparazzi nie odstępowali ich na krok. Małgorzata Rozenek-Majdan i były piłkarz parą są od ośmiu lat, małżeństwem od pięciu. Na ślubnym kobiercu stanęli dokładnie 10 września 2016 roku.

- To, że w ogóle mam konto na Instagramie, to zasługa mojego menadżera Wiktora. Musiał mnie chyba z rok namawiać, żebym je założyła. Kiedy z Radosławem zaczynaliśmy, każde nasze zdjęcie było chwytliwe, więc mieliśmy fotografów, którzy za nami jeździli. A wiadomo, jak wyglądają zdjęcia paparazzi. Wiktor mówił mi, że jak będę wrzucać zdjęcia, to ludzie będą to brali, a paparazzi nie będą za mną jeździli. Ale teraz jeżdżą, żeby porównać rzeczywistość kontra Instagram - opowiadała Rozenek o swoich początkach na Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan o retuszowaniu zdjęć

Ostatnio gwieździe zarzucało się, że przerabia swoje zdjęcia. Informacja poniosła się po mediach szerokim echem do tego stopnia, że amerykańska TikTokerka zwróciła uwagę na retusz dłoni na jednym ze zdjęć Małgorzaty. Oskar Netkowski zapytał ją, jaka jest prawda na temat fotografii, które wrzuca do sieci.

- Wychodzę z założenia, że nie komentuję bzdur na mój temat, bo bym się musiała ciągle z czegoś tłumaczyć i ciągle coś prostować. Do tej pory pojawiają się w kwestii dot. mojego wieku, ktoś znajduje moją sobowtórkę... Często zarzucane mi jest robienie retuszu zdjęć. Czasem słusznie, ale w 99% nie. Cieszę się natomiast, że moja sława dotarła za ocean i mam nadzieję, że będzie dotyczyła nie tylko moich dziecięcych dłoni - tłumaczyła Małgorzata Rozenek-Majdan.

- Najczęściej jeśli przerabiam zdjęcia to filtrami, albo na suwakach zmieniam kolorystykę. Mam marzenie, że jak będę miała więcej czasu, to stworzę w domu profesjonalne studio fotograficzne - podsumowała.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości