Małgorzata Ostrowska-Królikowska w świetnej stylizacji. "Wygląda pani lepiej niż niejedna nastolatka"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Kamil Piklikiewicz/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Małgorzata Ostrowska-Królikowska powróciła do czasów beztroskiej młodości. Zamieściła bowiem na swoim instagramowym koncie aktualną fotografię w dżinsowym kombinezonie i dodała kilka sentymentalnych słów. -Dżinsy w okresie PRL-u były podobnie jak jazz w czasach stalinowskich - napisała.

Nie tak dawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska zachwyciła swoją stylizacją na ślubie syna Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. O jej sukni rozpisywały się wszystkie media. Wybrała bowiem długą kreację z eleganckim drapowaniem w okolicy bioder. Co więcej, zdecydowała się na nietuzinkowy kolor, czyli gołębi, który wpadał w fiolet. Natomiast teraz po raz kolejny zaskoczyła fanów swoim modowym wyborem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w dżinsowym kombinezonie

56-letnia aktorka opublikowała w mediach społecznościowych fotografię, do której zapozowała w dżinsowym kombinezonie. Strój ten spowodował, że myślami powróciła do przeszłości.

Sentymentów się zachciało starszej Pani… Powrót do czasów beztroskiej młodości

- napisała.

I dodała kilka słów na temat dżinsów. - Pamiętacie? Dżinsy w okresie PRL-u były, podobnie jak jazz w czasach stalinowskich, symbolem zachodniego życia i wyrazem tęsknoty do wolności od ograniczeń. Jeansy kojarzyły się z luksusem, co jest paradoksem, bo przecież w USA były one początkowo ubiorem klasy robotniczej. Wyobrażacie sobie - kobiety w jeansach były źle odbierane - zauważyła.

Internauci wyprowadzają z błędu Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Pod postem od razu posypały się liczne komentarze od fanów, którzy nie zgadzają się ze słowami mamy piątki dzieci. " Jaka starsza pani. Wygląda pani lepiej niż niejedna nastolatka" , "Starszej pani? Pff. Kokietka w jeansie" , "Wygląda pani kwitnąco, pięknie i cieszę się, że są czasy, w których każdy może ubierać się, tak jak lubi", "Pani wiecznie młoda i piękna" - czytamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Cegielska, Majewska i Ostrowska-Królikowska o swojej charytatywnej działalności

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości