Gwiazdy

Dorota Szelągowska w makijażu zwrotnym. Apeluje do fanek: "Bądźmy w tym razem"

Gwiazdy

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk
TVNDorota Szelągowska w "Totalnych remontach Szelągowskiej"

Dorota Szelągowska najczęściej stawia na naturalność i nie maluje się na co dzień. Tym razem postanowiła jednak zaprezentować niezwykły makijaż, w którym postanowiła wybrać się do pracy. Co można o nim powiedzieć? Z pewnością to, że był wykonany z miłością i wielkim artyzmem.

Co to jest makijaż zwrotny?

Dorota Szelągowska ma wspaniałe poczucie humoru i dystans, którego brakuje wielu osobom. Chętnie dzieli się z fanami zwłaszcza tymi informacjami ze swojego życia, które sprawią im wiele radości i wywołają uśmiech na ich twarzach. Promocja ciałopozytywności i zdrowego dystansu do wyglądu jest także doceniania przez inne panie, dla których architektka jest inspiracją.

Tym razem Dorota Szelągowska postanowiła pokazać się w niezwykle kreatywnym makijażu, który wykonała jej córka, w podziękowaniu za rysunki czaszki, które z kolei mama namalowała na twarzy kilkulatki, idącej do przedszkola.

To jest makijaż zwrotny. Dostałam go od córki w zamian za wykonanie na jej buzi rysunku czaszki. Ona poszła do przedszkola na bal, ja idę do pracowni. Moi pracownicy na pewno docenią, bo raczej chodzę tam nieumalowana. Macie jakieś foty w upiększeniach wykonanych przez dzieci? To wrzucajcie w komentarzach. Bądźmy w tym razem

- napisała Dorota Szelągowska w mediach społecznościowych.

Wzbudziło to oczywiście zachwyt fanek, które także pokazały dzieła swoich dzieci wykonane na rękach i twarzach. Dużo radości sprawiły wszystkim także zdjęcia panów, którzy z uśmiechem na ustach poddawali się działaniom artystycznym swoich dzieci.

Dorota Szelągowska. Odmieniła kolejny dom
Dorota Szelągowska. Odmieniła kolejny dom
Dzień Dobry TVN

Dorota Szelągowska - świętowała urodziny syna

Projektantka wnętrz kilka dni temu pokazała zdjęcie z synem, który właśnie obchodzi 20. urodziny.  Złożyła mu życzenia i zapewniła, że bycie mamą to niezwykłe wyzwanie. - Kocham go najbardziej na świecie, jestem dumna na wciąż, czasem doprowadzona do szału, często zaskoczona i nie wiedziałam, że jeden człowiek może tak dopełnić wszystko i na zawsze. Bądź szczęśliwy we wszystkim co robisz – deklarowała.

Prowadząca program "Totalne remonty Szelągowskiej" ma dwoje dzieci. Antoni ma 20 lat i jest owocem miłości związku Doroty z Pawłem Harliebem. Z Michałem Wawro dziennikarka doczekała się z kolei uroczej Wandy, która ma obecnie trzy lata.

Zobacz także:

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości