Gwiazdy

Dorota Szelągowska pokazała jak mieszka. To wnętrze robi wrażenie

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Dorota Szelągowska na co dzień pomaga Polakom uporać się z remontami i wystrojem wnętrz własnych mieszkań i domów. Teraz dziennikarka sama pokazała, jak wyglądają jej cztery kąty. Fani najbardziej pokochali dodatki.

Dorota Szelągowska - kariera

Dorota Szelągowska jest dziennikarką i projektantką wnętrz. Od 2014 roku związana ze stacją TVN Discovery, gdzie jest autorką programów o tematyce wnętrzarskiej takich jak "Totalne remonty Szelągowskiej" czy "Domowe rewolucje". Prowadzi też biuro projektowe.

Pracę w telewizji rozpoczęła w 1998. 19-letnia wówczas Dorota była prowadzącą programu młodzieżowego. Z czasem pojawiały się kolejne produkcje. Jesienią 2014 roku premierę miał jej program "Dorota Was urządzi". Przez kolejne lata w swoich programach pokazywała najpiękniejsze przestrzenie, doradzała jak samemu przeprowadzić remont i zarażała widzów swoją największą pasją, jaką są właśnie wnętrza i ich projektowanie.

Projektantka jest córką pisarki Katarzyny Grocholi. Sama natomiast jest mamą 3-letniej córeczki i 20-letniego syna .

Dom Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska jest dzisiaj jedną z największych gwiazd TVN. Widzowie obdarzyli ją zaufaniem w kwestii porad eksperckich dotyczących aranżowania własnej przestrzeni do życia. Teraz dziennikarka pokazała swój dom.

- Dom. Stęskniłam się… - czytamy we wpisie.

Fani zauroczyli się w dodatkach, które nadają wnętrzu wyjątkowy klimat. W komentarzach czytamy: "Skąd te marmurowe stoliki?", "Kto robi takie okiennice? Są cudne!", "Pięknie. Można wiedzieć, jak nazywają się te wielkie pióra na stole? Gdzie to można kupić?".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Dorota Szelągowska podpowiada jak urządzić mieszkanie. Co króluje w tym sezonie?

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości