Gwiazdy

Hanna Konarowska wyszła za mąż i ogłosiła trzecią ciążę. "Jesteśmy obrzydliwie szczęśliwi"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska

Aktorka Hanna Konarowska-Nowińska poślubiła Łukasza Nowińskiego. Na swoim Instagramie pochwaliła się fotografiami z uroczystości i opowiedziała o swoich planach. Ich rodzina niedługo się powiększy, a to dopiero początek radosnych wieści.

Hanna Konarowska jest córką aktorskiej pary Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Podobnie jak jej siostra Maria Konarowska poszła w ślady rodziców. Ma córkę Zofię ze związku z aktorem Jakubem Wonsem, z którym się rozstała. Od pewnego czasu wiedzie szczęśliwe życie u boku Łukasza Nowińskiego. W 2018 roku zostali rodzicami Hani, a lada moment ich rodzina znów się powiększy.  

Hanna Konarowska-Nowińska stanęła na ślubnym kobiercu

Hanna Konarowska-Nowińska przypieczętowała swój związek z Łukaszem Nowińskim, a radosną wieścią podzieliła się w mediach społecznościowych. Zakochani powiedzieli sobie "tak" w przepięknej scenerii w gronie najbliższych. Świadkową aktorki była jej siostra Maria.

Z opisu dowiadujemy się, że Hanna Konarowska-Nowińska początkowo myślała o większej uroczystości, ale pandemia pokrzyżowała jej plany.

Mówi się "chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach". Miało być wielkie wesele, 150 osób minimum, ceremonia na szczycie góry potem zabawa do białego rana. Trzecia ciąża miała być po… Przyszła pandemia. Był: Mały kameralny ślub w cudownej restauracji na naszej kochanej Saskiej Kępie wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Finito o 00:00 (...) Wzruszająco, cudownie, tanecznie, pysznie, w pełnym deszczu (po dwóch tygodniach upalnego września), adidasach i mokrej sukni. Jesteśmy obrzydliwie szczęśliwi

Hanna Konarowska-Nowińska jest w ciąży

Aktorka ku uciesze fanów w dalszej części postu opowiedziała o swoich planach. - Ciąża numer trzy przed ślubem: bach! Remont mieszkania przedłużony o dwa miesiące. Dzień po ślubie wyprowadzka z wynajętego na czas remontu, trzeciego już, mieszkania. Weekend miodowy z dziećmi. I co? I nic. I bosko! - podkreśliła.

Na koniec szczęśliwa świeżo upieczona żona poinformowała o zmianie nazwiska. - Od dziś nazywam się HANNA NOWIŃSKA. Dzień dobry - dumnie zaznaczyła.

Pod postem posypały się liczne życzenia i gratulacje, do których my również się przyłączamy! "Dużo miłości", "Tylko szczęścia", "Wszystkiego najlepszego".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ach, co to był za ślub

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości