Gwiazdy

Wielki powrót programu "Miasto Kobiet". "Docieramy się coraz lepiej"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Jak się zmieniło „Miasto kobiet”?
Dzień Dobry TVNJak się zmieniło „Miasto kobiet”?

Na antenę TVN Style powrócił kultowy program "Miasto kobiet". Jak wygląda współpraca między prowadzącymi? Co je różni, a co łączy? O tym Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska i Olga Legosz opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

"Miasto Kobiet" wraca na antenę

"Miasto Kobiet" to program, który przez blisko 11 lat był obecny na antenie TVN Style. Prowadzące przez cały ten czas poruszały ważne i nierzadko bulwersujące tematy. Tuż po wakacjach ruszyła nowa odsłona popularnego talk-show. Jego gospodyniami zostały trzy panie: Olga Legosz, Aleksandra Kwaśniewska i Marzena Rogalska.

- Dołączyłam z przypadku. Kilka lat temu zamieniłam swoją karierę korporacyjną na prowadzenie fundacji. Założyłam fundację dla dzieci z autyzmem i przedszkole, bo moja córka ma autyzm. Przy okazji założyłam też konto na Instagramie, by promować i zaprzyjaźniać świat z autyzmem. Tak też pewnie osoby produkujące ten program mnie zauważyły. Poszłam na casting jako gość. W czasie nagrywania producentka wyszła ze mną przed budynek i zaproponowała inne nagranie. Ja się zgodziłam, ale wyszłam i napisałam SMS, że absolutnie nie mam na to czasu – wspominała Olga.

Po długiej przerwie do telewizji wróciła Aleksandra Kwaśniewska. Jak przyznała, myślała, że przygoda z programami jest już zakończona. Gdy jednak usłyszała tę propozycję, nie mogła odmówić. Marzena Rogalska dodała natomiast, że nie miała "parcia" na telewizję. Propozycję prowadzenia talk-show przyjęła ze względu na wartości, jakie niosą rozmowy z kobietami.  

Jesteśmy po 3. odcinku, docieramy się coraz lepiej. Dzielimy się tematami, bo każda z nas jest inna, ma inne doświadczenia

Ewa Chodakowska w 3. odcinku "Miasta Kobiet"

Gościem kolejnego odcinka miasta kobiet będzie Ewa Chodakowska. W niedzielę 19 września o godz. 12:30. na antenie TVN Style będziecie mogli zobaczyć rozmowę trenerki z prowadzącymi. Jak zdradziła Marzena Rogalska, osobiste i szczere wyznania gwiazdy przecierają szlaki kobietom, które nie chcąc mieć dzieci.

- To, co mówi, jest poruszające, szczere i robi dużo dobrego dla kobiet. W naszym programie Ewa po raz pierwszy mówi, jak zareagowała na jej decyzję rodzina. To było tak przejmujące - powiedziała dziennikarka. Aleksandra Kwaśniewska zaznaczyła, że o poruszenie kwestii rezygnacji z macierzyństwa poprosili widzowie. Z tego względu powstał hasztag #dlamiastakobiet, dzięki któremu każda z pań może zaproponować swój temat.

- Od samego początku podjęłam z mężem decyzję, że nie planujemy dzieci. Całą swoją uwagę chciałam skupiać na pracy, na jej efektach. Jeżeli ten temat był gdzieś poruszany w bliższym bądź dalszym gronie, to ja mówiłam, jak wygląda moja decyzja. Nie spotykałam się ze zrozumieniem – tłumaczyła Ewa. Jesteście ciekawi, jak przebiegła rozmowa? Już za kilka godzin zapraszamy do TVN Style.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości