Gwiazdy

Wielki powrót programu "Miasto Kobiet". "Docieramy się coraz lepiej"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Jak się zmieniło „Miasto kobiet”?

Na antenę TVN Style powrócił kultowy program "Miasto kobiet". Jak wygląda współpraca między prowadzącymi? Co je różni, a co łączy? O tym Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska i Olga Legosz opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

"Miasto Kobiet" wraca na antenę

"Miasto Kobiet" to program, który przez blisko 11 lat był obecny na antenie TVN Style. Prowadzące przez cały ten czas poruszały ważne i nierzadko bulwersujące tematy. Tuż po wakacjach ruszyła nowa odsłona popularnego talk-show. Jego gospodyniami zostały trzy panie: Olga Legosz, Aleksandra Kwaśniewska i Marzena Rogalska.

- Dołączyłam z przypadku. Kilka lat temu zamieniłam swoją karierę korporacyjną na prowadzenie fundacji. Założyłam fundację dla dzieci z autyzmem i przedszkole, bo moja córka ma autyzm. Przy okazji założyłam też konto na Instagramie, by promować i zaprzyjaźniać świat z autyzmem. Tak też pewnie osoby produkujące ten program mnie zauważyły. Poszłam na casting jako gość. W czasie nagrywania producentka wyszła ze mną przed budynek i zaproponowała inne nagranie. Ja się zgodziłam, ale wyszłam i napisałam SMS, że absolutnie nie mam na to czasu – wspominała Olga.

Po długiej przerwie do telewizji wróciła Aleksandra Kwaśniewska. Jak przyznała, myślała, że przygoda z programami jest już zakończona. Gdy jednak usłyszała tę propozycję, nie mogła odmówić. Marzena Rogalska dodała natomiast, że nie miała "parcia" na telewizję. Propozycję prowadzenia talk-show przyjęła ze względu na wartości, jakie niosą rozmowy z kobietami.  

Jesteśmy po 3. odcinku, docieramy się coraz lepiej. Dzielimy się tematami, bo każda z nas jest inna, ma inne doświadczenia

Ewa Chodakowska w 3. odcinku "Miasta Kobiet"

Gościem kolejnego odcinka miasta kobiet będzie Ewa Chodakowska. W niedzielę 19 września o godz. 12:30. na antenie TVN Style będziecie mogli zobaczyć rozmowę trenerki z prowadzącymi. Jak zdradziła Marzena Rogalska, osobiste i szczere wyznania gwiazdy przecierają szlaki kobietom, które nie chcąc mieć dzieci.

- To, co mówi, jest poruszające, szczere i robi dużo dobrego dla kobiet. W naszym programie Ewa po raz pierwszy mówi, jak zareagowała na jej decyzję rodzina. To było tak przejmujące - powiedziała dziennikarka. Aleksandra Kwaśniewska zaznaczyła, że o poruszenie kwestii rezygnacji z macierzyństwa poprosili widzowie. Z tego względu powstał hasztag #dlamiastakobiet, dzięki któremu każda z pań może zaproponować swój temat.

- Od samego początku podjęłam z mężem decyzję, że nie planujemy dzieci. Całą swoją uwagę chciałam skupiać na pracy, na jej efektach. Jeżeli ten temat był gdzieś poruszany w bliższym bądź dalszym gronie, to ja mówiłam, jak wygląda moja decyzja. Nie spotykałam się ze zrozumieniem – tłumaczyła Ewa. Jesteście ciekawi, jak przebiegła rozmowa? Już za kilka godzin zapraszamy do TVN Style.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości