Gwiazdy

Majka Jeżowska nagrała nowy utwór. "Śpiewam o tym, że całe życie musimy walczyć o wybór"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Majka Jeżowska i jej nowe zawodowe wyzwania
Majka Jeżowska i jej nowe zawodowe wyzwania Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Majka Jeżowska powraca w wielkim stylu. Piosenkarka zdecydowała się pokazać światu swoją nową muzykę i wydała utwór "Nie wciągaj mnie". Jego premiera odbyła się w Dzień Kobiet. W Dzień Dobry TVN wokalistka opowiedziała o tej piosence oraz teledysku.

O czym jest "Nie wciągaj mnie"?

Majka Jeżowska jest znana w polskim środowisku muzycznym od wielu lat. Teraz wokalistka postanowiła zaprezentować swoim fanom nowy utwór. Piosenka "Nie wciągaj mnie" została napisana przez osobę, która robiła z nią wywiad i potem zapytała, czy może napisać dla niej tekst. Dwa dni później już go dostała, jednak przez cały rok zastanawiała się, jak tę treść "ugryźć". W końcu zdecydowała się na zaprezentowanie kobiecego manifestu.

- "Nie wciągaj mnie" to jest piosenka o mnie przede wszystkim, dlatego wierzyłam w nią od samego początku - wyznała Majka Jeżowska w Dzień Dobry TVN.

Majka Jeżowska w nowej piosence

Do teledysku do "Nie wciągaj mnie" Majka Jeżowska zaprosiła fighterki dnia codziennego - kobiety, które podziwia i ceni oraz takie, które pokazują spektrum kobiecości. Znalazły się wśród nich aktywistki - nie tylko piękne, ale też silne. Najmłodszą rewolucjonistką była siedmiotygodniowa Róża, wnuczka wokalistki, która wystąpiła w teledysku babci ze swoją mamą, Zofią Kulą-Jeżowską.

- W teledysku wszystko było czerwone, bo wierzę, że czerwień to jest bardzo kobiecy kolor, który nam dodaje odwagi i siły. Teraz tej siły potrzebują chyba najbardziej kobiety z Ukrainy, które zaczynają od nowa. Właściwie o tym jest piosenka - nigdy nie jest za późno na zmiany, zacznij żyć. Tylko one zaczynają budować nowe życie zmuszone do tego, to nie jest ich wybór. Ja w swojej piosence śpiewam o wyborze i o tym, że całe życie musimy o ten wybór walczyć, a powinno się nam go po prostu dać i zostawić nas w spokoju. Wtedy my możemy kwitnąć, możemy być piękne i nie musimy wychodzić na ulice czy brać karabin do ręki. Ale życie pokazuje, że kobieta daje sobie radę w każdej sytuacji i to jest ta nasza siła. My naprawdę zmieniamy świat - mówiła Majka Jeżowska w naszym programie.

Majka Jeżowska w piosence "Nie wciągaj mnie" na scenie Dzień Dobry TVN:

Majka Jeżowska w piosence “Nie wciągaj mnie”
Majka Jeżowska w piosence “Nie wciągaj mnie” Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości