Gwiazdy

Magdalena Różczka o problemach współczesnych kobiet. "Widzę takie zjawisko u dziewczyn po czterdziestce"

Gwiazdy

Magdalena Różczka

Magdalena Różczka od niedawna wciela się w główną rolę w serialu "Tajemnica zawodowa". W najnowszym wywiadzie wyznała, że z jej bohaterką może identyfikować się każda kobieta. Wszystkie bowiem stawiają na pierwszym miejscu męża i dzieci, zamiast myśleć o realizacji własnych marzeń.

Magdalena Różczka w serialu "Tajemnica zawodowa"

Magdalena Różczka w serialu "Tajemnica zawodowa" wciela się w 40-letnią prawniczkę, która rezygnuje ze swojej kariery na rzecz rodziny. W pełni oddaje się wychowaniu dwóch córek oraz wspieraniu męża, chirurga-ginekologa, w którego wciela się Cezary Pazura. Gdy okazuje się, że jej partner ją zdradzał, a ona musi wybawić go z kłopotów, zdaje sobie sprawę, że zaniedbała siebie i swoje pragnienia.

– Wydaje mi się, że większość kobiet myśli o tym, żeby spełniać się zawodowo, ale jednak zawsze na pierwszym miejscu stawiają spełnienie się jako pani domu i jako matka. Przede wszystkim chcemy być idealnymi mamami, żonami, a dopiero później myślimy, co dalej i chyba nas to gubi – powiedziała Magdalena Różczka w rozmowie z agencją Newseria.

Magdalena Różczka o problemach współczesnych kobiet

Postać Julii Żurawskiej pokazuje, że porażkę można umiejętnie przekuć w sukces, a kryzysowa sytuacja może paradoksalnie dodać sił i pozwolić uwierzyć we własne możliwości. Bohaterka, w którą wciela się Magdalena Różczka, odkrywa w sobie na nowo pasję, o jakiej zdążyła zapomnieć. W wywiadzie aktorka wyznała, że podobnie jak w scenariuszu, tak również w naszym życiu nigdy nie jest za późno na zmiany .

– Bardzo często widzę takie zjawisko u dziewczyn po czterdziestce, kiedy to zazwyczaj już mają odchowane dzieci i wtedy zaczynają czuć, że to jest ostatni moment, żeby zająć się sobą, żeby skupić się na sobie, na swojej pracy, żeby przypomnieć sobie o swoich marzeniach z tego czasu, kiedy miałyśmy kilkanaście lat – dodała Magdalena Różczka.

Magdalena Różczka z główną rolą w nowym serialu TVN "Tajemnica zawodowa". "Okazuje się, że moja bohaterka nic nie wiedziała o swoim mężu". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości