Gwiazdy

Magda Gessler zaprosiła nas do swojego domu. Restauratorka w intymnej rozmowie zdradziła m.in. co sądzi na temat zięcia

Gwiazdy

Magda Gessler od lat przemierza Polskę z programem "Kuchenne rewolucje", w którym ratuje upadające restauracje i nadaje im zupełnie nowego smaku. Jest również malarką i artystką, natomiast show-biznes niezmiennie nazywa ją "kolorowym ptakiem". A jaka jest prywatnie?

Dom Magdy Gessler

Nasz reporter Mateusz Hładki udał się z wizytą do najsłynniejszej restauratorki w Polsce.

- Bardzo tu przyjemnie. Ten dom kojarzy mi się z południem Hiszpanii – przyznał na wejściu.

- Kreuję własny świat, by nie zwariować w tym świecie obok. Wszyscy się boją kolorów, a jak widzisz ja i w strojach, i wystroju wnętrz nie boję się kolorów – odparła Magda Gessler.

Restauratorka mieszka w domu, który ma 30 lat. Jak przyznała, nie zmienia co chwilę aranżacji, tylko dodaje nowe przedmioty. Uwagę przykuwają stare meble, płyty winylowe, rodzinne zdjęcia i kolorowa porcelana.

Magda Gessler - wiara

Mateusz Hładki od razu zwrócił uwagę na bogatą biblioteczkę, a ponieważ wśród pozycji odnalazł świętą księgę Zohar, zapytał swoją rozmówczynię, czy nadal praktykuje kabałę.

- Myślę, że mam bardziej kabalistyczną mentalność. Wierzę w to, że jest energia i że ta energia, jeśli jesteś w stosunku do ludzi w porządku, zawsze będzie cię chronić - wyjaśniła.

Następnie dodała, że cała rodziny od strony mamy jest prawosławna, a od taty – katolicka. Natomiast Magda Gessler definiuje się jako "multikulti".

Magda Gessler o przyjaźni z Urszulą Dudziak

Mateusz Hładki przyznał, że ostatnio widział w mediach społecznościowych, iż Urszula Dudziak zaśpiewała "Happy Birthday" z okazji urodzin Waldemara, męża restauratorki. Czy panie prywatnie się przyjaźnią?

- To jest więcej niż przyjaźń, dlatego że Ula dla mnie jest przykładem osoby, która kocha to, co robi. I jest geniuszem w tym, co robi. 20 lat mieszkała w Nowym Jorku i wtedy zaprzyjaźniła się z moim mężem. Razem eksplorowali Nowy Jork - muzycznie i zabawowo. To nigdy nie wyszło z głowy Waldka. Oni dalej są sobie bardzo bliscy, a ja dołączyłam do tej przyjaźni, ponieważ Ula ma bardzo ciekawy stosunek do życia - tłumaczyła.

Co Magda Gessler sądzi o mężu Lary?

Ostatnio wraz z rodziną Magda Gessler spędzała czas na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura. Dziennikarz poprosił, by restauratorka zdradziła, jak się dogaduje z Piotrem Szelągiem.

- Jestem osobą, która bardzo szanuje decyzje moich dzieci - rozpoczęła. - Zięć jest przystojny . Bardzo kocha moją córkę. Razem tworzą taki tandem, który bez przerwy chodzi w tę samą stronę. Są bardzo zgrani. Nieprawdopodobnie zajmują się małą. Tej miłości w stosunku do Neny jest tyle, że "wow" - dodała.

Magda przyznała też, że bardzo podziwia Larę.

– Jest idealną mamą i cudowną córką – oświadczyła.

Co ciekawe Tadeusz, syn restauratorki również oszalał na punkcie Neny.

– Zakochał się w niej nieprzytomnie. Więź między Tadeuszem a Larą jest niezwykła - zadeklarowała.

Magda Gessler o "Kuchennych rewolucjach"

Dzieci restauratorki zostały jeszcze na wyspie, natomiast Magda Gessler musiała wrócić do Polski, by nakręcić nowe odcinki "Kuchennych rewolucji". Przy okazji rozmowy z Mateuszem uciszyła plotki, które krążą na temat programu.

- Czy restauratorzy płacą za udział? - zapytał dziennikarz.

- Nigdy nie trzeba było zapłacić, by wziąć udział w "Kuchennych rewolucjach". Często to ja poruszam swoje źródła, które dają coś za darmo lub sponsorują. To my dajemy 10 tys. złotych na wyremontowanie budynku. Ten restaurator nie daje od siebie nic – wyjaśniła.

A jak Magda Gessler skomentowała ceny w swoich restauracjach? Zobacz w materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Magda Gessler przeprowadziła "Kuchenne rewolucje" w Barlinku. Potrzebna była interwencja terapeuty uzależnień

Restauratorzy zapowiadają otwarcie lokali. Magda Gessler: "W czasach hulającego wirusa bardzo nieodpowiedzialne"

Kristen Stewart jako księżna Diana na pierwszym zdjęciu z planu filmu "Spencer". Podobieństwo jest uderzające

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Pozostałe wiadomości