Gwiazdy

Maffashion o nadchodzących świętach. Z kim spędzi je Bastek? "Mam nadzieję, że każdy jest usatysfakcjonowany"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
jastrząbpost.pl
Maffashion o relacji z Sebastianem Fabijańskim

Wielkimi krokami zbliżamy się do świąt Bożego Narodzenia. Jak w tym roku spędzi je Maffashion? Z kim zasiądzie do wspólnego stołu? Czy znajdzie się tam tata Bastiana - Sebastian Fabijański? Na te pytania blogerka odpowiedziała jednemu z portali.

Maffashion – życie po rozstaniu z partnerem

Maffashion – ceniona bolerka modowa, bizneswoman, a także mama na pełen etat. W jej życiu nie ma czasu na nudę, pracę umiejętnie łączy z wychowywaniem synka i udowadnia, że dla chcącego, nic trudnego. Niestety Julia nie zaznała szczęścia w miłości. Jakiś czas temu rozstała się z Sebastianem Fabijańskim, ojcem dziecka. W sieci zamieściła wówczas oświadczenie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był - napisała.

Maffashion – jak i z kim spędzi święta?

Rozstania nigdy nie są łatwe, szczególnie gdy partnerów łączą dzieci. Jak zaplanować święta, by zachować rodzinny nastrój, a przy tym nie zawieść najmłodszych? To pytanie zadaje sobie wielu rodziców. W tym roku w podobnej sytuacji znalazła się Maff. Jak i z kim spędzi nadchodzące Boże Narodzenie?

- Cudownie, w spokoju, z rodziną. Z moim bratem, bratową, z ich dziećmi. Wiec najlepiej na świecie - powiedziała dziennikarce Jastrząbpost.

Julia zdradziła także, kto w okresie świątecznym przejmie opiekę nad synkiem. Jak się okazuje, Bastek ostatnie dni grudnia spędzi zarówno u mamy, jak i u taty.

- Podzieliliśmy to pomiędzy sobą. Mam nadzieję, że każdy jest usatysfakcjonowany. Święta jeszcze jakoś da się podzielić, sylwester już ciężej - dodała.

Blogerka przyznała także, że nie ekscytują ją świąteczne przygotowania i organizacja rodzinnych imprez.

- Szczerze nie lubię. Ja mogę uczestniczyć w tym wszystkim, ale zawsze tak miałam, że wolałam jechać tam, gdzie ktoś to zorganizuje. Mam cudowne ciocie, wujków. W ogóle moja cała rodzina uwielbia gotować i lubią wszystko przygotowywać, jeśli chodzi o święta. Ja jakoś przez ostatnie lata nie miałam na to wszystko czasu - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: jastrząbpost.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości