Gwiazdy

Maffashion pokazała romantyczne zdjęcie z Sebastianem Fabijańskim. Fani: "Jak on na Ciebie patrzy"

Gwiazdy

Julia Kuczyńska, Maffashion, Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, choć początkowo wiele osób nie wierzyło w trwałość ich relacji. Teraz w mediach społecznościowych pokazali urocze zdjęcie. Internauci stwierdzili, że już na pierwszy rzut oka widać łączące ich uczucie.

Sebastian Fabijański o związku z Maffashion

Maffashion i Sebastian Fabijański spotykają się od grudnia 2019 roku. Ich znajomość szybko się rozwinęła. Po niedługim czasie sieć zalały informacje o ciąży blogerki modowej. Choć oboje pochodzą z dwóch różnych światów, a niektórzy ich związkowi nie dawali większych szans, są ze sobą bardzo szczęśliwi i wiadomo, że niebawem wprowadzą się do nowego wspólnego domu.

- To jest trochę tak, że Julka nie jest dla mnie "Maffashion". Jest po prostu Julką. Od początku było wiadomo kim ja jestem, trochę tak "widziały gały co brały" w obie strony. Ja od początku wiedziałem, że ona ma 1,5 miliona na Instagramie, ona wiedziała, że ja jestem Sebastian Fabijański, który generalnie o Instagramie wypowiada się w taki, a nie inny sposób. Być może to było powodem, dla którego ten związek był jakimś takim wyzwaniem. Być może ja trochę potrzebowałem się otworzyć na ten świat mediów społecznościowych i zobaczyć go z innej perspektywy, a Julia nabrać do niego dystansu - mówił Sebastian Fabijański w wywiadzie z Bartoszem Boruciakiem.

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański na romantycznym zdjęciu

Oboje bardzo dawkują informacje o życiu prywatnym w mediach społecznościowych. Nie są fanami wspólnych wywiadów czy publicznych deklaracji i chronią swoją przestrzeń. Maffashion również nie za często pokazuje na Instagramie ich wspólne zdjęcia, choć jest tam bardzo aktywna. Na wyjątek zdobyła się w poniedziałek 2 sierpnia, kiedy to opublikowała fotografię z ukochanym zrobioną podczas urlopu nad polskim morzem. Dodała to samo ujęcie w czarno-białej oraz kolorowej wersji i zachwyciła fanów.

Internauci stwierdzili, że na pierwszy rzut oka widać między nimi wyjątkową chemię. Na zdjęciu bowiem Julia Kuczyńska szczerze się uśmiecha, a Sebastian zerka na nią z czułością chwytając delikatnie za twarz. W komentarzach czytamy: "Wspaniali, uśmiechnięci", "Jakie cudne foto", "Jak on na Ciebie patrzy!" czy "Ma coś w sobie to zdjęcie! Uśmiech sam wkradł mi się na usta".

Zresztą zobaczcie sami. Jak Wam się podoba to ujęcie?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Maffashion o retuszowanych zdjęciach: "Oczywiście, że to robiłam. Sam Instagram proponuje zabawę zdjęciami"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości