Łukasz Wasilewski debiutuje na scenie. Jak śpiewa uczestnik 10. edycji "Top Model"?

Autor:
Nastazja
Bloch
DD_20220126_Wasilewski_REP
DD_20220126_Wasilewski_REP
wideo 2/9

Łukasz Wasielewski zdobył popularność dzięki udziałowi w 10. edycji programu "Top Model". Obok modelingu jego pasją jest także muzyka. Na naszej scenie wraz z Dawidem Wajszczykiem, liderem zespołu Black Radio zaprezentował singiel "Ona". Jak wam się podoba?

Łukasz Wasielewski  - pasja do muzyki

Łukasz Wasilewski to 22-letni chłopak, który szerszej publiczności dał się poznać za sprawą programu "Top Model". To właśnie tam nawiązał nowe przyjaźnie i przeżył niesamowite przygody. Jak przyznał, po zakończeniu emisji jego życie uległo zmianom.

- Po programie dużo się zadziało. To życie się przewróciło. Większość działań, które podejmuje dotychczas, to jest sztuka dla sztuki. Szukanie ciekawych ludzi, fotografów, których praca mi się podoba i tworzenie ciekawych rzeczy. Jestem teraz w takim momencie, że postanowiłem pójść krok dalej i spróbować się z tego utrzymywać. Jak to wyjdzie, zobaczmy – powiedział.

Łukasz dodał również, że nadal pracuje w sklepie muzycznym, gdzie codziennie ma możliwość poznawania ciekawych i inspirujących ludzi. Sam także postanowił spróbować swoich sił w branży muzycznej.

- Historia z muzyką zaczęła się już dawno temu. Jechałem z tatą, puścił składankę z dawnych lat i wtedy po raz pierwszy usłyszałem rock ‘n’ rolla. AC/DC to był zespół, który wywarł ogromny wpływ i tak już zostało – powiedział.

Łukasz Wasielewski  na scenie DDTVN

Na naszej scenie Łukasz Wasilewski i Dawid Wajszczyk wykonali utwór "Ona". Singiel opowiada historię dwóch bohaterów, którzy przeszli nieszczęśliwe zauroczenie tą samą dziewczyną. W tekście utworu przeplatają się dwa wątki opowiedziane z perspektywy skrajnie odmiennych osobowości, jednak posiadające zaskakująco wiele punktów wspólnych. Celem artystów było pokazanie, że mimo wszelkich możliwych różnic, które dostrzegamy między sobą na co dzień, w każdym człowieku pragnienie miłości jest obecne w równym stopniu, a utraciwszy szansę na jego zaspokojenie, wszyscy czujemy się jednakowo bezradni. 

Artyści przyznali, że współpraca, była dość spontaniczna. Ze wspólnych pomysłów narodził się plan na stworzenie EP-ki. Jesteście ciekawi, jak brzmi pierwszy utwór? Zobaczcie wideo. Staram się nie mieć oczekiwań i być otarty na to, co przyniesie świat.

Black Radio feat. Łukasz Wasielewski w piosence "Ona"
Black Radio feat. Łukasz Wasielewski w piosence „Ona” Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/EastNews

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości