Gwiazdy

Leszek Stanek o próżności: "Jedni starzeją się z godnością, inni z insta filtrami"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Dzień Dobry TVNLeszek Stanek

Leszek Stanek często dzieli się zdjęciami ze swojego życia. Pod jednym z nich postanowił zadać pytanie dotyczące próżności. Warto być próżnym? Co z Instagramowymi filtrami, używać czy nie? Fani odpowiadają.

Życie i kariera Leszka Stanka

Leszek Stanek jest wokalistą, muzykiem, tancerzem i choreografem. Wydał kilka autorskich singli, pracuje też nad płytą solową. Uczestniczył w programach rozrywkowych, gra w serialach i filmach. Niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, ponieważ, jak mówi w wywiadzie z Plejadą - "Mam taką zasadę, że nie mówię o swoim życiu prywatnym, uczuciowym, o rzeczach, które nie są związane z moją pracą".

Opowiedział też, że jest zdeterminowany, by odnieść sukces. Ma za sobą terapię poznawczo-behawioralną, po której poczuł się dużo bardziej zrównoważony i pewny siebie. Nie kryje też, że zdarzało mu się uciekać w używki.

Leszek Stanek o próżności na Instragramie

Leszek Stanek chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami ze swojego życia. Często w żartobliwy sposób, porusza w nich też ważne kwestie społeczne. 19 października 2021 roku na swoim koncie na Instagramie pisze:

- Każdy z nas bywa czasami próżny. Ja bywam i owszem, zwłaszcza będąc do tego na ulicy Próżnej. Jest jesień i tego nie da się ukryć. Trzeba zrezygnować ze słonecznych dni a tym samym z filtra do opalania. Na całe szczęście z filtrów instagramowych rezygnować nie trzeba. "Jedni starzeją się z godnością, inni z insta filtrami" przyznaję się! WINNY. A Wy co sądzicie łobuzy? Warto czasami pobyć próżnym? Bywacie? – pyta ironicznie.

Fani artysty odpowiadają: "Warto", "No a jak, trochę próżnym trzeba być..." oraz, jak dodają niektórzy – po to są filtry, by ich używać.

Zobacz video: Mężczyzna na kozetce. Dlaczego niechętnie korzysta z pomocy specjalisty?

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości