Gwiazdy

Salma Hayek pokazała nastoletnią córkę. Czy Valentina odziedziczyła urodę po mamie?

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Walt Disney Studios/Getty ImagesSalma Hayek

Salma Hayek jest niezwykle popularną aktorką, której uroda doceniana jest na całym świecie. Teraz pojawiła się na premierze filmu "Eternals" i przykuła uwagę fotoreporterów. Wszystko za sprawą nie tylko swojego wyglądu, ale również towarzyszącej jej osoby.

Rodzina Salmy Hayek

Początkowo krytycy nie wróżyli Salmie Hayek żadnej kariery, jednak ona uparcie dążyła do celu. Opłaciło się i dziś jest jedną z najbardziej znanych hollywoodzkich gwiazd. Co więcej, w parze z udanym życiem zawodowym, u aktorki idzie także radosne życie rodzinne. Po porażkach miłosnych z m.in. Edwardem Nortonem i Joshem Lucasem trafiła na Francoisa-Henriego Pinaulta. Od 2006 roku jest szczęśliwą partnerką prezesa firmy Kering SA i właściciela klubu piłkarskiego. Salma zaakceptowała trójkę jego pociech z poprzednich związków, natomiast w 2007 roku urodziła mu jedyne dziecko, córkę Valentinę Palomę.

- Myślę, że największym osiągnięciem jest to, że znalazłem fantastycznego partnera, aby dzielić z nim swoje życie. Jestem nadal zakochana, a to inspiruje do rozwoju. Myślę też, że jestem szczęśliwa, ponieważ mogłam mieć dziecko. Urodziłam je dość późno, więc wiązało się z tym duże ryzyko, ale wszystko potoczyło się szczęśliwie. Ponadto, on miał już troje innych dzieci, a ja kocham dzieci. Czuję się bardzo szczęśliwa mogąc wychowywać czwórkę pociech, posiadać dużą rodzinę i równocześnie rozwijać karierę - mówiła Salma Hayek w wywiadzie dla "Holmes Place".

Salma Hayek z córką Valentiną na premierze "Eternals"

W poniedziałkowy wieczór 18 października w Dolby Theatre w Hollywood odbyła się premiera kolejnego filmu Disneya i Marvel Studios pt. "Eternals". Produkcja ta opowiada o losach nowych bohaterów, nieśmiertelnych herosów, którzy przez tysiące lat pozostawali w ukryciu. Teraz muszą oni zjednoczyć siły w obliczu zagrożenia, by stanąć do walki z najstarszymi wrogami ludzkości - Deviantami. W jedną z głównych ról w tej produkcji wcieliła się Salma Hayek. Nic dziwnego więc, że pojawiła się na czerwonym dywanie, by promować nowe dzieło. Od razu zwróciła uwagę fotoreporterów nie tylko przez wybór seksownej, czarnej kreacji od Gucci, ale również dlatego, że towarzyszyła jej córka - 14-letnia Valentina.

Do tej pory Meksykanka starała się wychowywać jedynaczkę z dala od show-biznesu. Mimo wielu medialnych wydarzeń, na których pojawia się aktorka, nie zabierała na nie ze sobą dziecka. Ostatni raz fotoreporterzy mieli okazję uchwycić ich razem ponad trzy lata temu. Tym razem na premierze nastolatka pokazała się w czarnej sukience mini w białe groszki, ciemnych rajstopach oraz zamszowych botkach. Wyglądała elegancko, ale równocześnie dziewczęco i idealnie do swojego wieku.

Wy również dostrzegacie między nimi podobieństwo?

Valentina Pinault i Salma HayekSalma Hayek z córką na premierze filmu "Eternals"
Walt Disney Studios/Getty Images
Salma Hayek i Valentina Pinault Salma Hayek z córką na premierze filmu "Eternals"
Walt Disney Studios/Getty Images

Zobacz także:

Zobacz wideo: Salma Hayek: "Najpierw mówili mi, że jako Meksykanka nie zrobię kariery, a potem, że skończy się ona gdy będę miała 30 lat. Walczyłam i wygrałam"

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Walt Disney Studios/Getty Images

Pozostałe wiadomości