Gwiazdy

Owen Wilson nie chce znać córki. 3-latka nigdy nie widziała swojego ojca

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
kard z film "No Escape"

Owen Wilson jest jednym z najbardziej charakterystycznych aktorów Hollywood, który prowadzi bujne życie towarzyskie. Ma już trójkę dzieci z trzech różnych związków. Do najmłodszej pociechy jednak nie chce się przyznać. 3-letnia Lyla nigdy nie widziała swojego ojca.

Związki i dzieci Owena Wilsona

Owen Wilson nie jest mężczyzną stałym w uczuciach, a swoją popularność wykorzystuje do licznych romansów. Z informacji, które przedostały się do mediów, wiadomo, że w latach 1999-2001 był związany z Sheryl Crow, w 2000-2002 spotykał się z Giną Gershon, w 2002 roku z Demi Moore, natomiast w 2004 ze striptizerką Caroliną Cerisolą, siostrzenicą Donatelli Versace, Francescą oraz Winoną Ryder. Jego partnerką była również Kate Hudson (2006-2007), Jade Duell (urodziła mu w 2011 roku pierwszego syna, Roberta Forda), a także osobista trenerka Caroline Lindqvist, która mimo że była żoną innego mężczyzny, w 2014 roku urodziła aktorowi kolejnego syna, Finna. W 2018 roku świat obiegła informacja, że Owen Wilson po raz kolejny został ojcem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że uporczywie wypierał się swojej córki.

Owen Wilson nie ma kontaktu z córką

Lyla urodziła się 9 października 2018 roku. Jest owocem związku aktora z Varunie Vongsvirates, z którą Owen spotykał się podobno przez pięć lat. Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Kiedy kobieta dowiedziała się o ciąży nie byli już razem. Mimo tego miała nadzieję, że Wilson poczuje się odpowiedzialny za dziecko. Okazało się jednak inaczej. 

Początkowo artysta próbował podważyć swoje ojcostwo. Przeprowadzone testy DNA wykazały jednak, że jest tatą Lyli. W kolejnych rozprawach sądowych ustalono, że będzie pomagał finansowo, lecz Owen zaznaczył, że nie życzy sobie żadnych spotkań ze swoją córką. Od tamtej pory nic się nie zmieniło i Wilson nigdy nie zobaczył swojej pociechy, choć regularnie spędza czas ze starszymi synami. Jego rzecznik tłumaczy ten fakt słowami: "To prywatna sprawa i dalsze komentarze są nie na miejscu".

Kilka dni temu dziewczynka obchodziła już swoje trzecie urodziny. Z tego powodu jej matka, Varunie, opublikowała na Instagramie zdjęcie małej. Na fotografii widać, że blondwłosa i niebieskooka Lyla Aranya Wilson jest niezwykle podobna do swojego ojca. "Daily Mail" odezwał się wówczas do mamy dziewczynki. Ta jednak potwierdziła, że Owen uporczywie trzyma się swojego zdania i dodała: "Niestety nigdy jej nie spotkał".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Owen Wilson opowiada o próbie samobójczej w 2007 roku

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Disney

Pozostałe wiadomości