Gwiazdy

"40 kontra 20". Kinga Zapadka ujawniła, czy nadal jest z Robertem

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
40 kontra 20, Kinga Zapadka, Robert Kochanek

Kinga Zapadka i Robert Kochanek dostarczają swoim fanom sporych emocji. Brak wspólnych zdjęć i chwilowa medialna cisza sprawiły, że wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy zakochani są jeszcze razem. Skontaktowaliśmy się z Kingą, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Na jakim etapie jest związek jej i Roberta?

"40 kontra 20" - historia związku Kingi i Roberta

Związek 25-letniej Kingi i 43-letniego Roberta dla wielu osób był zaskoczeniem. W programie "40 kontra 20" od początku darzyli się sympatią, jednak o tym, że łączy ich głębsze uczucie, zorientowali się dopiero po jakimś czasie.

Obserwowaliśmy wiele wzlotów i upadków tej pary, Kinga wielokrotnie dawała Robertowi do zrozumienia, że jej uczucia wobec niego są szczere. Tuż przed finałem Kochanek postanowił jednak odesłać ją do domu. Wtedy doszło do niespodziewanego zwrotu akcji i przez to, że z udziału w programie zrezygnowała Agata, Kinga pozostała na greckiej wyspie i w finale przystojny tancerz wybrał właśnie ją.

"40 kontra 20" - czy Kinga i Robert są ze sobą razem?

Ostatnio pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, czy Kinga i Robert nadal są parą. Kinga postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl i rozwiać wątpliwości na temat jej związku z Robertem. Wyznała, że całkiem niedawno jej związek z Robertem Kochankiem przeżywał kryzys, ale nadal są razem. Jak dzisiaj wygląda ich relacja?

- Status naszego związku nie uległ zmianie, a kryzysy jeśli takowe istnieją, uświadamiają nas, jak bardzo ważni jesteśmy dla siebie. Żyjemy w czasach, kiedy jeśli coś nie jest pokazywane na Instagramie jest jednoznaczne z tym, że nie istnieje. Z tym że relacja trwa 15 sekund, życie trochę dłużej, więc nie zawsze to, co widzimy, jest prawdziwe i odwrotnie - zdradziła Kinga w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl.

- Jeśli czegoś nie widzimy, nie oznacza również tego, że nie istnieje. Ponadto pokazujemy się, tylko znacznie mniej to fakt, jest to spowodowane nadmiarem obowiązków. Więc jak już mamy czas wolny, to nie spędzamy go na telefonie tylko razem - dodała. Zobacz wideo: Agnieszka Włodarczyk o byłym chłopaku

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości