Gwiazdy

Legendarne modelki wracają na wybiegi. "Nie jesteśmy głodne, przestraszone"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Legendarne modelki wracają na wybiegi
Legendarne modelki wracają na wybiegi Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Bogna Sworowska i Karolina Malinowska postanowiły powrócić do modelingu. Gwiazdy są gotowe ponownie podjąć się wyzwań, stawianych przez świat mody. Jakie emocje towarzyszą im w związku ze wznowieniem kariery? O tym opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

Bogna i Karolina wracają do modelingu

Świat modelingu coraz bardziej otwiera się na większe rozmiary sylwetki czy dojrzałą urodę. Ludzie pragną prawdy, gdyż wiele treści, które oglądamy w sieci, nie ma z nią zbyt wiele wspólnego. Zapotrzebowanie na różnorodność sprawia, że do zawodu wracają także ikony mody, teraz w nieco dojrzalszej, świadomej siebie i swoich atutów odsłonie. 

W studiu Dzień Dobry TVN o swoim powrocie opowiedziały modelki Bogna Sworowska oraz Karolina Malinowska. Jakie emocje towarzyszą im w związku ze wznowieniem kariery modelingowej? - Jesteśmy bardziej zrelaksowane, myślę, że mamy do tego pewien dystans, swobodę. Nie jesteśmy szczerze mówiąc głodne, przestraszone - tłumaczy Bogna.

Powrót do świata mody

Karolina Malinowska podkreśla, że podejście do kobiecości przechodzi ewolucję. - Jesteśmy społeczeństwem, które się starzeje. Moda to wieki biznes sprzedający produkty. Musi się dostosować do tego, co jest - zaznacza modelka. - Jest to poczucie, że można spełniać się jeszcze na innych drogach, niż tylko np. domowej - dodaje.

Modelka przyznaje, że choć ma obawy, jak potoczy się jej kariera w modelingu, to chce spróbować dać sobie szansę, by przeżyć to wszystko jeszcze raz, tym razem bardziej na swoich zasadach.

Bogna również podkreśla, że nie boi się nowych wyzwań. - Byłam fotomodelką, a teraz mam ochotę na wybieg - podsumowuje w studiu Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Michał Żebrowski/East News

Pozostałe wiadomości