Gwiazdy

Gwiazda TVN-u walczy o lepsze jutro. Zeszły rok był dla niej serią życiowych dramatów

Gwiazdy

Materiały prasowe

Laura Breszka nie zalicza ubiegłego roku do udanych z powodu rodzinnych dramatów. Mimo wielu przeciwności losu aktorka jednak się nie załamuje i realizuje swoje pasje oraz marzenia. Wśród nich jest wyprowadzka do domu pod lasem oraz realizacja nowatorskiego serialu "Mamy to".

Laura Breszka - aktora przeżyła kilka dramatów

Laura Breszka to aktorka, którą widzowie zdążyli już poznać zarówno na wielkim, jak i małym ekranie. Gwiazda grała m.in. w serialu "Julia", "Zakochani po uszy" czy "Na Wspólnej". Kilka lat temu głośno było także o związku Laury z Antkiem Królikowskim. Ostatecznie para się rozstała, a aktorka ułożyła sobie życie u boku Mateusz Króla, z którym dwa lata później była już zaręczona. Zakochani szczęśliwie wychowywali córkę Laury, która przyszła na świat, gdy ta była jeszcze na studiach. Niestety w zeszłym roku pandemia zweryfikowała czteroletni związek, a para, która miała być dla siebie "na zawsze", zaczęła się oddalać.

- Wprawdzie Laura nadal ma pracę w "Na Wspólnej", ale to mało, jak na potrzeby rodziny. W końcu uznali, że najlepiej będzie, gdy się rozstaną – zdradzała we wrześniu informatorka "Na Żywo".

Rozstanie z ukochanym było dopiero początkiem tragedii. W 2020 roku aktorka pożegnała także swoją starszą siostrę Olivię. Po śmierci przejęła opiekę nad jej dwuletnim synkiem Danielem. Na domiar złego wybuch pandemii i liczne obostrzenia uniemożliwiły Laurze pracę. Gdy branża filmowa została wstrzymana, gwiazda postanowiła zająć się swoją drugą profesją – usługami lektorskimi.

Laura Breszka walczy o lepsze jutro

Przez całą pandemię aktorka nagrywa książkę za książką, a pod koniec ubiegłego roku zrealizowała nowatorski serial dla Playera - "Mamy to", który dostępny jest już w sieci. O czym jest produkcja? Serial opowiada o perypetiach młodych rodziców. Laura Breszka dostała także rolę w tvn-owskiej produkcji "Tajemnica zawodowa", gdzie wciela się w postać aplikantki po Cambridge w kancelarii adwokackiej.

Liczne zlecenia i aktywność na rynku pozwoliły Laurze na zakup domu pod Warszawą , w którym zarówno córka Lea, jak i synek siostry będą mieć swój własny kąt. Aktora z zapałem urządza więc swoje własne gniazdo. W czasach pandemii i pracy zdalnej nie zapomniała także o wygospodarowaniu pomieszczenia, które ułatwi jej pracę. Laura szykuje bowiem własne studio nagraniowe.

Nareszcie mogę sobie tupać do woli, puszczać muzykę głośno, żyć bez stresu, że sąsiad z dołu zaraz napisze mi SMS, żebym uspokoiła dzieci, które biegają po domu. To mi zawsze bardzo ciążyło i do tego stopnia, że moich gości uczyłam jak cicho chodzić na palcach, żeby przypadkiem nie zdenerwować tych z dołu. Zawsze mi się trafił jakiś beznadziejny sąsiad. Najważniejsze w tym miejscu jest to, że mam las pod domem

- opowiada Laura Breszka.

"Mamy to" – na planie nowego serialu. "Produkcja jest antidotum dla mam i tatusiów"

Zobacz także:

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski zaręczeni. Aktorka pokazała pierścionek

Marianna Kowalewska - aktorka, piosenkarka i wkrótce mama. "Od zawsze powtarzałam Miłoszowi, że chcę urodzić naturalnie"

Salma Hayek pokazała się bez makijażu. Aktorka zachwyca doskonałą cerą. "Naturalne piękno"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości