Ciężarna Lara Gessler pokazała napar na bolące gardło i podzieliła się przepisem. Jak się czuje restauratorka?

Autor:
Justyna
Piąsta

To bardzo szczęśliwy czas w życiu Lary Gessler i Piotra Szeląga. Niedawno pochwalili się w mediach, że spodziewają się drugiego dziecka. Restauratorka przez kilka miesięcy zwlekała z podzieleniem się tą informacją. Teraz otwarcie opowiada, jak się czuje w ciąży, a przy okazji zdradza swój sposób na ból gardła. Wybiera naturalne sposoby na walkę z dolegliwościami.

Lara Gessler jest w ciąży

Lara Gessler i Piotr Szeląg w wyjątkowy sposób pochwalili się dobrą nowiną, że po raz drugi zostaną rodzicami. Córka Magdy Gessler z okazji urodzin męża opublikowała w sieci krótki film, zapowiadający ważne zmiany w życiu jej rodziny. Na nagraniu można było zobaczyć pokaźny, ciążowy brzuszek.

- Dzięki Tobie jest wszystko, co dla mnie ważne i piękne - napisała Lara na Instagramie.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Lara Gessler przez kilka miesięcy trzymała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. Dopiero, gdy nastał dla niej odpowiedni czas, zdecydowała ogłosić, że znów zostanie mamą. Jej pierwsza córka Nena urodziła się w październiku 2020 roku. Niedługo na świat przyjdzie kolejna pociecha.

Lara Gessler - jak czuje się w ciąży?

Fani Lary bardzo się ucieszyli, gdy dowiedzieli się, że jest w drugiej ciąży. Gessler postanowiła podziękować za ogrom życzeń, a przy okazji zdradziła, w jakiej jest formie.

- Dzięki kochani za wszystkie ciepłe słowa. Czujemy się wszyscy dobrze i zdrowo. Również dzięki Wam i Waszej trosce… Cieszę się, że w końcu możemy podzielić się tą radością z Wami, bo w tych czasach dobrych nowin jest jak na lekarstwo - przyznała restauratorka.

Oprócz zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem gwiazda pokazała również wideo, na którym przyrządza napar z imbiru, goździków, cytryny i miodu. Obserwatorki zaczęły dopytywać, co to za napój.

- Ja zawsze piję na gardło - wyjaśniła Lara, która jest zwolenniczką naturalnych sposobów na zwalczanie infekcji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/ East News

Pozostałe wiadomości