Nie żyje popularna wizażystka. Przed śmiercią opublikowała w sieci zdjęcie różowej trumny

świeczka
Laney Chantal nie żyje
Źródło: fhm/Getty Images, Instagram
Nie żyje Laney Chantal. Znana z programu "Face Off" amerykańska makijażystka miała zaledwie 33 lata. O szczegółach śmierci celebrytki poinformowali członkowie jej rodziny. Podano datę ostatniego pożegnania.

Laney Chantal nie żyje - przyczyny śmierci

Smutne wieści o śmierci 33-letniej Laney Chantal przekazali bliscy zmarłej. Jak informuje nypost.com, ciało amerykańskiej wizażystki odnaleziono 31 października w Milford w stanie Michigan. Rodzina celebrytki opublikowała w sieci oficjalny nekrolog, w którym podano, że przyczyną śmierci miało być "przypadkowe przedawkowanie narkotyków".

Polscy artyści, którzy odeszli w 2022 roku

Źródło: Dzień Dobry TVN
Barbara Krafftówna oczami najbliższych
Barbara Krafftówna oczami najbliższych
Jerzy Trela – pożegnanie mistrza
Jerzy Trela – pożegnanie mistrza
Pożegnanie Pawła Kiliańskiego
Pożegnanie Pawła Kiliańskiego

Laney Chantal przez całe swoje życie zmagała się z problemami natury psychicznej. Fani makijażystki zauważyli, że pół roku przed śmiercią udostępniła na Instagramie zdjęcie pochowanej różowej trumny.

- Była prawdziwą, wrażliwą, utalentowaną i piękną duszą. (...) Sztuka Laney i jej duch są niezastąpione. Ona uczyniła świat lepszym miejscem. Była naprawdę jedyna w swoim rodzaju - wspomina koleżanka z branży Gabriella Accarino.

Pogrzeb amerykańskiej celebrytki odbędzie się 12 listopada.

Laney Chantal - kim była?

Laney Chantal, a właściwie Alain Chantal Parkhurst, to amerykańska ekspertka ds. wizażu, która dała się poznać szerszej publiczności w 2013 roku, biorąc udział w reality show SyFy Network "Face Off". W programie konkurowała z innymi makijażystami i pokazywała efekty swoich artystycznych prac. Młoda kobieta wycofała się jednak z rywalizacji i tym samym zajęła piąte miejsce.

Mimo rezygnacji z konkursu zyskała większą sławę, dzięki której miała okazję współpracować ze znanymi gwiazdami. Tworzyła wyjątkowe charakteryzacje dla Belli Thorne, Marilyna Mansona czy rapera Lila Nasa X.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: nypost.com, o2.pl

Źródło zdjęcia głównego: fhm/Getty Images, Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości