Lana Del Rey powraca z kolejnym albumem. Posłuchaj nowego utworu wokalistki

Co słychać w świecie show-biznesu?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Lana Del Rey kilka lat temu szturmem podbiła serca słuchaczy i krytyków muzycznych. Artystka wydała właśnie kolejną płytę. Najnowszy krążek promuje kawałek "Arcadia". Fragment teledysku można zobaczyć w naszym materiale.

Lana Del Rey wydała nową płytę

"Blue Banisters" to ósmy studyjny album nagrany przez Lanę Del Rey. - Najnowszą płytę wokalistki promuje utwór "Arcadia" - mówił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Choć płyta trafiła na rynek dopiero 22 października, to utwór "Arcadia" jest już czwartym singlem, który promuje to wydawnictwo. Wcześniej fani tej niezwykłej wokalistki mogli posłuchać trzech innych kawałków: "Wildflower Wildfire", "Blue Banisters" oraz "Text Book".

Lana Del Rey - kariera

Lana Del Rey urodziła się w Nowym Jorku. Jest nie tylko wokalistką, ale także autorką tekstów. Swój debiutancki album "Born to Die" wydała w 2005 roku. Krążek okazał się wielkim sukcesem. Rozszedł się w nakładzie 7 milionów egzemplarzy na całym świecie. Znalazły się na nim takie hity jak m.in. "Video Games", "Blue Jeans" i "Summertime Sadness"

Lana Del Rey była czterokrotnie nominowana do nagrody Grammy, a w 2015 roku otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii "Najlepsza piosenka" za utwór "Big Eyes" wykorzystany w filmie "Wielkie oczy".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości