Gwiazdy

Lady Gaga przerwała koncert. "Nie chcę narażać waszego życia"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Lady Gaga była zmuszona przerwać ostatni koncert, gdy nad Miami rozpętała się burza z piorunami. Fani artystki wrócili pod scenę po przerwie, jednak na próżno. Gwiazda pożegnała się i zakończyła show, choć w planie było jeszcze 6 piosenek.

Chromatica Ball Tour

Lady Gaga zaplanowała ostatni koncert w trasie na 17 września w Miami. Pech chciał, że musiała przerwać show. To tragiczna informacja dla fanów, którzy sporo czekali na występ gwiazdy. Dwa lata temu artystka ogłosiła "specjalną trasę w sześciu miastach z ekskluzywnymi koncertami", która miała odbyć się w Saint-Denis, Londynie, Bostonie, Toronto, Chicago oraz East Rutherfordzie. 26 czerwca 2020 roku, piosenkarka oznajmiła, że trasa odbędzie się rok później, w lecie 2021 roku. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Kiedy fani Lady Gagi, nazywani przez nią pieszczotliwie Little Monsters, wyczekiwali już spotkania z artystką, ta ponownie przełożyła tournee po ponownych falach epidemii choroby COVID-19.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa
#BezCukru 12. Filip Pawlak o stygmatyzacji, niepełnosprawności i walce o swoje prawa Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/12

W marcu 2022 roku, Lady Gaga poinformowała o dodaniu kolejnych miast na liście trasy. Łącznie zagrała w dwudziestu miastach. Niestety, jak okazało się na koniec tournee, nie tylko pandemia postanowiła pokrzyżować jej plany.

Lady Gaga przerwała koncert

Artystka wydała oświadczenie skierowane do fanów, kiedy w Miami na Florydzie rozpętała się burza z piorunami. - Nie wiem co bym zrobiła, gdyby komukolwiek z publiczności lub komuś z mojej ekipy coś się stało - mówiła piosenkarka.

Widownia w Hard Rock w Miami nie była gotowa na przerwanie zabawy, gdy Lady Gaga zwracając się do 65 tysięcy osób zebranych pod sceną, powiedziała że "koncert musi zostać na chwilę przerwany". Poleciła także, by poszukały schronienia. Po krótkiej przerwie, Little Monsters wrócili pod scenę. Ku ich nieszczęściu, koncertu nie wznowiono. - Nie chcę narażać waszego życia na niebezpieczeństwo. Wracajcie bezpiecznie do domu. Niech Bóg was błogosławi. Dziękuję za przybycie na koncert - powiedziała artystka ze sceny.

Więcej informacji z kraju i ze świata przeczytasz na TVN24.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Mazur/Getty Images

Pozostałe wiadomości