Gwiazdy

Lady Gaga pokazała zdjęcie z mamą. Widzicie podobieństwo między nimi?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Lady Gaga od lat lubi zaskakiwać swoich fanów. Tym razem jednak zamiast szokować coraz to bardziej wymyślnymi scenicznymi strojami, uwagę skupiła na czymś, a właściwie kimś innym. Na najnowszym zdjęciu artystki w social mediach zobaczymy jej mamę. Trudno nie zauważyć podobieństwa między paniami.

Lady Gaga - początki kariery

Rodzice artystki są z pochodzenia Włochami. Od najmłodszych lat posłali ją do katolickiej szkoły na Manhattanie. Stefani Germanotta (bo tak naprawdę nazywa się Lady Gaga) wybrała jednak własną drogę. Od dziecka przejawiała talenty muzyczne. Na fortepianie grała ze słuchu, odkąd skończyła zaledwie cztery lata. Natomiast gdy była już nastolatką, zaśpiewała pierwszą skomponowaną przez siebie balladę.

- Moja rodzina jest cool. Tata pochodzi z New Jersey, sam grał w zespołach, chciał iść w ślady Bruce’a Springsteena. Pociąg do występów mam we krwi. A rodzina zaszczepiła mi do tego etos ciężkiej pracy. Jestem całkiem nieustraszoną panną. Nie ma znaczenia, ile razy zostanę odrzucona – i tak wrócę - mówiła w jednym z wywiadów Lady Gaga.

Lady Gaga z mamą

Rodzinę Lady Gagi mogliśmy zobaczyć już w jednym z głośnych filmów dokumentalnych, który premierę miał kilka lat temu. Gwiazda jednak rzadko kiedy wrzucała do sieci zdjęcia z bliskimi. Teraz możemy zobaczyć ją u boku mamy.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Sir Elton John i Lady Gaga zaszokują fanów remixem wspólnego utworu

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości