Gwiazdy

Anna i Mateusz z "Królowych życia" wzięli ślub, który nie jest uznawany w Polsce. Pokazali ceremonię

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
ttv.pl
Anna Renusz i Mateusz Leśniak
Tomasz Kordek/TVN, x-news"Królowe życia". Anna Renusz i Mateusz Leśniak wzięli ślub

Anna Renusz i Mateusz Leśniak kilka miesięcy temu przechodzili w związku gorsze chwile. Mimo tego popularna z programu "Królowe życia" para zażegnała kryzys, a teraz umocniła swoją więź przysięgą. Nie zabrakło białej sukni, kameralnego grona zaproszonych na uroczystość gości oraz pięknie przybranej altany na tle Morza Bałtyckiego. Ceremonia odbyła się przed kamerami TTV.

"Królowe życia". Anna Renusz i Mateusz Leśniak wzięli ślub humanistyczny

Anna Renusz i Mateusz Leśniak dołączyli do obsady "Królowych życia" w 9. edycji reality show. Stylistka fryzur oraz pasjonat sportów walki do pewnego czasu tworzyli na ogół dobraną parę, jednak w ich związku pojawiły się poważne problemy związane z nadużywaniem przez Mateusza alkoholu.

Miłosne perypetie gwiazd TTV śledziło wierne grono widzów. Po kilku miesiącach kryzys w relacji został zażegnany, a zakochani narzeczeni stanęli na ślubnym kobiercu i przypieczętowali związek przysięgą.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie GoogleboxaDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/3

Ślub humanistyczny, na który zdecydowała się para z "Królowych życia", ma wyłącznie charakter symboliczny, ponieważ nie jest w Polsce zalegalizowany i nie idą za nim żadne skutki prawne. Mimo to na uroczystości nie zabrakło niektórych tradycyjnych elementów ślubu cywilnego i kościelnego - białej sukni, wzniosłych słów oraz pięknych dekoracji.

- Ani i Mateuszowi zależy tylko na słowach i czynach. Papier nie ma dla nich żadnego znaczenia - czytamy w materiale prasowym na stronie ttv.pl.

Anna Renusz z "Królowych życia" pokazała nagranie z własnego ślubu

Anna Renusz i Mateusz Leśniak złożyli sobie przysięgę w bajkowych okolicznościach. Uroczystość odbyła się w pięknie udekorowanej altanie ulokowanej na skarpie na tle Morza Bałtyckiego.

Uczestniczka reality show wybrała na tę okazję skromną, dopasowaną suknię ślubną z delikatnym dekoltem na plecach. Włosy upięła w obszerny, nisko osadzony kok, a całą stylizację ozdobiła efektownymi kolczykami oraz diademem.

- Dziękuję wszystkim, że byliście z nami. Zaczynamy nowy etap. U nas dużo się zmieniło, oczywiście na lepsze - napisała na Instagramie i opublikowała nagranie z ceremonii.

Cała relacja ze ślubu Anny Renusz i Mateusza Leśniaka pojawi się w najnowszym odcinku "Królowych życia" - 20 maja o 22:00 w TTV.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: ttv.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Kordek/TVN, x-news

Pozostałe wiadomości