Gwiazdy

Anna Renusz i Mateusz Leśniak z "Królowych życia" znowu są razem? "Nikt z nas nie jest idealny"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Anna Renusz
TVN/x-newsAnna Renusz o powrocie do partnera

Anna Renusz i Mateusz Leśniak to para znana z programu "Królowe życia". Fani w napięciu przyglądali się konfliktowi, jaki zrodził się pomiędzy partnerami. Na szczęście kryzys został zażegnany. Bohaterka popularnego show poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak zareagowali internauci?

Anna Renusz z "Królowych życia" o powrocie do partnera

Anna Renusz błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię widzów stacji TTV. Miłośnicy programu "Królowe życia" pokochali ją za szczerość, pogodą naturę i niespotykaną wrażliwość. Niestety, w ostatnim czasie wiele osób z niepokojem przyglądało się wyzwaniom, z jakimi musiała mierzyć się bohaterka popularnego show. Doniesienia o jej rozstaniu z partnerem, Mateuszem Leśniakiem, do głębi poruszyły fanów. Okazuje się jednak, że konflikt z ukochanym został zażegnany. Najlepiej udowadnia to post, który znalazł swoje miejsce w mediach społecznościowych.

- Jak już większość wie, tak, jesteśmy razem. Pewnie jedni są szczęśliwi, za to inni rozczarowani, lecz pamiętajcie: to moje życie, moje szczęście i moje problemy. Mało kto potrafi się przyznać do swoich porażek. My pokazaliśmy Wam, że jednak nie jesteśmy perfekcyjną parą, lecz za każdym razem walczymy o nas związek - napisała Anna Renusz na swoim instagramowym profilu, jednocześnie zwracając uwagę na metamorfozę wybranka.

Gwiazdy programu "Królowe życia"

Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych
wideo 2/4

- Trzymajcie kciuki za Mateusza, chłopak wziął się w garść, dużo trenuje i nie pije. Wyluzujcie trochę , pomyślcie, że nikt z nas nie jest idealny, najłatwiej oceniać innych - stwierdziła gwiazda programu "Królowe życia".

Anna Renusz i Mateusz Leśniak z "Królowych życia" są razem

Szczery wpis został opatrzony czarno-białym zdjęciem, na którym Anna Renusz i Mateusz Leśniak zapozowali patrząc sobie głęboko w oczy. Romantyczna fotografia i poruszające wyznanie bohaterki programu "Królowe życia" nie pozostały obojętne fanom. Wielu z nich z radością przyjęło informację o tym, że zakochanym udało się dojść do porozumienia. Świadczą o tym pełne serdeczności komentarze, które lawinowo zaczęły pojawiać się pod postem.

- "Super", "Nikt nie jest idealny, czasami warto dawać szansę. Trzymam kciuki za Was", "Jesteście wspaniali", "Brawo", "Szczęścia, będzie dobrze", "Super wieści", "Życzę Wam dużo miłości", "Kochana, nie patrz na innych, kto co mówi, bo i tak będą gadać, lecz patrz na siebie i to, co czujesz", "Ja się bardzo cieszę, że jesteście razem. Trzymam za Mateusza kciuki. Bądźcie szczęśliwi - pisali internauci.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

Pozostałe wiadomości