Gwiazdy

Majka Jeżowska trafiła do szpitala. "Ze zdrowia nie można żartować"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta

Majka Jeżowska potwierdziła doniesienia o pogorszeniu się jej stanu zdrowia. Znana wokalistka trafiła do szpitala. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jest już pod opieką lekarzy. Co jej dolega?

Majka Jeżowska w szpitalu

Z okazji prima aprilis wiele gwiazd publikuje w mediach społecznościowych nieprawdziwe informacje na swój temat. W ramach żartów informują o ciążach, zakupie domu lub nowych zawodowych projektach, które jak na razie mogą pozostać jedynie w sferze ich marzeń. 1 kwietnia pojawiła się wiadomość, że Majka Jeżowska trafiła do szpitala. Niektórzy mogliby uznać, że to prima aprilisowy kawał, jednak gwiazda postanowiła zabrać głos w sprawie. Podkreśliła, że zdrowie nie jest kwestią, z której można się naigrywać.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Drodzy moi, to nie jest prima aprilis, bo ze zdrowia nie wolno żartować. Tak, wylądowałam w szpitalu na badaniach diagnostycznych - napisała Jeżowska na Instagramie.

Stan zdrowia Majki Jeżowskiej

Znana wokalistka wyznała, że od dawna nie jest w szczytowej formie. Specjaliści muszą sprawdzić, co tak naprawdę jej dolega. - Od miesięcy czułam się zmęczona. Jak żartuje moja rodzina - każda prawdziwa gwiazda rock&rolla ma przetaczaną krew. Całkiem poważnie, nie martwcie się, jestem pod opieką lekarzy i szukamy przyczyn złych wyników krwi - dodała Majka.

Jeżowska zawsze może liczyć na swoich fanów. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów dodających otuchy. "Majeczko, dużo zdrówka", "Szybkiego powrotu do zdrowia i sił", "Pani Maju, kochamy Panią", "Będzie dobrze. Z Pani energią po badaniach i odpoczynku wszystko wróci do normy" - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości