Gwiazdy

Gwiazda TTV okradziona i dotkliwie pobita. Fani: "Ludzie są podli, żeby atakować bezbronnego, brak słów"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Królowe życia

Rafał Grabias, znany z programu "Królowe życia" emitowanego na kalane TTV, za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się ze swoimi fanami przykrą wiadomością. Celebryta miał zostać dotkliwie pobity. Na tym jednak nie koniec. Napastnicy mieli również wyczyścić jego konto bankowe. Co dokładnie się wydarzyło?

Rafał Grabias został pobity

Rafał Grabias szerokiej publiczności znany jest z udziału w programie "Królowe życia". Mężczyzna był związany z innym uczestnikiem show - Gabrielem Sewerynem. Celebryta opublikował właśnie na swoim Instagramie zdjęcie mocno pokiereszowanej twarzy. W zamieszczonym pod fotografią wpisie wyjaśnił, że poprzedniej nocy został napadnięty i dotkliwie pobity.

Gwiazdy programu "Królowe życia"

Laluna Unique o operacjach plastycznych
Laluna Unique o operacjach plastycznych
wideo 2/4

Grabias napisał, że spotkał się ze znajomymi w Hali Koszyki. Tuż po północny zdecydowali się jednak zmienić lokal. Kiedy dotarli do nowego miejsca i złożyli zamówienie, Grabias na chwilę wyszedł przed budynek. - To była ostatnia chwila którą pamiętam z wczorajszego wieczoru - relacjonował na Instagramie celebryta. Dodał, że gdy się ocknął, leżał już na ziemi. - Napadnięty, ciężko pobitych i okradziony łącznie z pieniędzmi z konta bankowego. - Dziękuję moim znajomym za troskę. Dosłownie chwila i stracili ze mną kontakt wzrokowy - zakończył swój wpis.  

Rafał Grabias ofiarą przemocy

Pod postem celebryty pojawiła się masa komentarzy. Fani wyrażali swoje oburzenie i niedowierzanie, że taka sytuacja miała miejsce. Pojawiły się sugestie, że powodem napaści mogła być orientacja seksualna gwiazdy. - Przykre bardzo. Dobrze, że nagłaśniasz sprawę. Trzymam kciuki za dorwanie tych homofobów - czytamy w jednym z komentarzy. - Mam nadzieję, że odpowiedzą za to - dodał ktoś inny. - Ludzie są podli, żeby atakować bezbronnego, brak słów - skomentował zajście kolejny z internautów.

Obok słów oburzenia w komentarzach pojawiły się również wyrazy wsparcia dla Rafała Grabiasa i życzenia szybkiego powrotu do zdrowiu. - "Bardzo mi przykro, szybkiego powrotu do zdrowia", "Coś okropnego, trzymaj się dzielnie!" - pisano pod postem.  

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości