Gwiazdy

Kolęda Dzień Dobry TVN. W świątecznym utworze nie zabrakło nowych prowadzących

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Kolęda DDTVN
Kolęda DDTVNDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Święta Bożego Narodzenia już coraz bliżej, dlatego to najwyższy czas, by posłuchać specjalnej kolędy, w której zaśpiewali wszyscy prowadzący Dzień Dobry TVN. W magicznym teledysku wystąpili też reporterzy i znani kucharze, których na co dzień oglądamy w programie.

Kolęda Dzień Dobry TVN

Wraz z początkiem grudnia zaczyna się wielkie odliczanie do świąt. Porządkujemy domy, kupujemy prezenty, szykujemy jadłospis na wigilijną wieczerzę. By wprawić się w wyjątkowy nastrój, warto posłuchać kolędę, którą przygotowali wszyscy prowadzący Dzień Dobry TVN.

Gospodarze naszego porannego programu dołożyli wszelkich starań, by jak najlepiej zaśpiewać odświeżoną wersją piosenki autorstwa Agnieszki Jastrzębskiej. Utwór ten już ponad dekadę temu święcił triumfy na antenie TVN. W zeszłym roku przedstawiliśmy widzom jego kolejną interpretację, a teraz, w grudniu 2022 roku, możemy dodatkowo usłyszeć głosy nowego duetu prezenterów - Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz Krzysztofa Skórzyńskiego.

Magiczny teledysk do kolędy Dzień Dobry TVN

Piosenka to jedno, ale równie ważny jest świąteczny teledysk, w którym zobaczymy nie tylko śpiewających prowadzących, ale też i inne gwiazdy Dzień Dobry TVN, które na co dzień tworzą nasz program. To m.in. Robert Stockinger, Sandra Hajduk-Popińska, Kinga Burzyńska, Katarzyna Jaroszyńska, Piotr Wojtasik, Marcin Sawicki, Michał Cessanis, Mikołaj Rey, Daria Ładocha i Bartek Jędrzejak.

Dzięki kolędzie Dzień Dobry TVN z łatwością można poczuć magię nadchodzących świąt.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości