Halejcio pokazała zdjęcie dziecka z maskotką. Dowbor: "Myślałem, że to orzeł z legendarnej sukienki"

Klaudia Halejcio
Kamil Piklikiewicz/East News
Klaudia Halejcio ma teraz w swoim życiu bardzo dobry czas. Aktorka i jej partner przywitali niedawno na świecie swoje pierwsze dziecko. Młoda mama nie może się powstrzymać i co rusz pokazuje w sieci swoją pociechę, nie mogąc nacieszyć się jej widokiem. Ostatnie zdjęcie wywołało wyjątkowo niemałe poruszenie.

Klaudia Halejcio - dzieci

Klaudia Halejcio 2 czerwca 2021 r. powitała na świecie córeczkę. Szczęśliwą nowiną podzieliła się kilka dni później w mediach społecznościowych, pokazując filmik ze szpitalnej sali.

Gwiazda wyznała niedawno, że macierzyństwo wywróciło jej świat do góry nogami.

Pierwszy miesiąc jest trudny, bo się siebie uczymy. Dopiero rozpoznaję, co i jaki płacz oznacza, co Nel by chciała. Jestem totalnie na niej skupiona, nic się nie liczy, to jest niesamowite. Emocji jest dużo

- stwierdziła gwiazda.

Kolki u dziecka - jak zapobiec?

Świeżo upieczona mama często zwierza się swoim fanom z wychowywania dziecka. Nie wszystko jest łatwe. Ostatnio córeczka aktorki zmagała się z kolkami.

- Kolki. Ponoć 100 najgorszych dni w życiu mamy. Napisano o tym tysiące poradników, setki artykułów w Internecie, a i tak musiało upłynąć trochę czasu, byśmy mogli się z tym uporać - czytamy we wpisie.

Gwiazda podzieliła się z innymi rodzicami, sposobami na zapobieganie kolkom. Klaudia zdradza, że jej dziecku pomogły:

 • Masaże, których nauczyłam się z książki i nadsyłanych przez fanów filmików.
  • Wałeczki do masażu brzuszka.
   • Termofor z pestkami wiśni.

    Maciej Dowbor o Supranational

    Natalia Balicka reprezentowała nasz kraj w tegorocznej edycji konkursu Miss Supranational. Piękna Polka zachwyciła urodą, ale jak się okazuje, jej kreacja pozostawiała już wiele do życzenia. Wszystko przez jeden, ale bardzo nieudany element na sukience.

    Na scenie pojawiła się w długiej, czerwonej sukni, do której został przyczepiony sztuczny biały orzeł w koronie . Kreacja miała godnie reprezentować nasz kraj, ale cel, niestety, nie do końca został osiągnięty. Ptak nie wyglądał dobrze i rozpisują się na ten temat internauci, którzy wyrażają w mediach społecznościowych nieprzychylne opinie. Wielu z nich uważa, że tak wykonany orzeł nadawałby się jako reklama np. firm drobiarskich .

    Maciej Dowbor przy okazji najnowszego postu Klaudii Halejcio, widząc maskotkę jej córki, napisał żartobliwie:

    A ja myślałem, że to ten legendarny orzeł z sukienki naszej kandydatki w wyborach Supranational.

    Zobacz też:

    Zobacz wideo: Klaudia Halejcio o byciu mamą

    Autor: Oskar Netkowski

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości