Gwiazdy

Klaudia Halejcio o różnicach w myśleniu kobiet i mężczyzn. Z czym najczęściej walczą partnerki, mieszkając z ukochanym? 

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio na swoim przykładnie pokazała znaczące różnice, jakie występują w zachowaniu kobiety i mężczyzny. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zabawny filmik z łazienki. Pod postem wywiązała się gorąca dyskusja. "To sto procent mój mąż" – pisały fanki.

Klaudia Halejcio o męskich wadach

Klaudia Halejcio to aktorka, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. W zabawny sposób potrafi zobrazować najtrudniejszą sytuację i odnosi się do tematów, które często zamiatane są pod dywan. Niedawno wcieliła się w rolę mężczyzny i nagrała filmik pokazowy, na którym odwzorowała typowe zachowanie partnera w łazience. Jak się okazuje, ma on tendencje do wytwarzania niezłego bałaganu. Choć gwiazda nie do końca to rozumie, ma jedno wytłumaczenie – odmienność. Przecież mówi się, że kobiety i mężczyźni są z zupełnie innej planety. To, co więc dla jednych wydaje się logiczne, dla innych totalnie nie ma sensu

Kwestia różnic między mózgami kobiet i mężczyzn zajmowała badaczy od początków poprzedniego stulecia. Poszukiwania potwierdzenia tych odmienności przez dekady budziła wątpliwości. Ja jestem w stanie postawić jasną! tezę: Nooosz… kurde, oni są z innej planety 

Mimo żartobliwego wpisu aktorka dodała, że i tak kocha swojego partnera i toleruje jego dziwne przyzwyczajenia. - Kochanie, i tak Cię Kocham. Nie mam wyjścia - zapewniła.

Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens? Źródło: Dzień Dobry TVN

Klaudia Halejcio publikuje nagranie z łazienki

Filmik Klaudii rozśmieszył fanów. Jak się okazało, nie tylko aktorka zmaga się z takim problemem. Podobną sytuację na własnej skórze poczuły także internautki. W komentarzach opisywały swoje doświadczenia.

- "Jakbym swojego widziała. Jeszcze umyte ręce otrzepać przed wytarciem na świeżo umyte lustro", "Znam i już z tym nie walczę", "Pasta i lusterko to pikuś... ja walczę z ręcznikami", "Matko! To zafajdane lustro, 100% mój mąż, wyszoruję i za 5 minut mam takie podziękowania" - pisały fanki.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości