Gwiazdy

Szczegóły rozwodu Kanye Westa i Kim Kardashian. "Będzie mała walka"

Gwiazdy

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o rozstaniu Kim Kardashian i Kanye Westa. Od tamtej pory małżonkowie przygotowują się do rozwodu. Teraz znany raper ujawnił w mediach swoje warunki. Jak wyglądają?

Rozstanie Kim Kardashian i Kanye Westa

Kim Kardashian i Kanye West pobrali się w 2014 roku i stali się jedną z najpopularniejszych par na świecie. Małżeństwo nie stroniło od mediów, często pojawiając się na czerwonych dywanach. Wspólnie wychowywali córkę North (ur. w 2013 r. ) i syna Sainta (ur. w 2015 r.), a także dzieci, które urodziły wynajęte surogatki - córkę Chicago (ur. w 2018 r.) i syna Psalma (ur. w 2019 r.) . Ich życie nie było jednak kolorowe.

Jakiś czas temu świat obiegła informacja, że Kanye West od lat zmaga się z chorobą dwubiegunową. Raper podobno unikał kontaktu z żoną oraz pociechami, a także oczerniał bliskich w mediach. Co więcej, para od dłuższego czasu nie spędzała czasu razem jako małżeństwo. Informator magazynu "E!" mówił: - Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło.

Kłopoty spowodowały, że w połowie lutego tego roku Kim Kardashian złożyła w sądzie pozew rozwodowy za przyczynę podając różnice nie do pogodzenia. Choć tabloidom udało się dotrzeć do tych dokumentów, Kanye West nie komentował sprawy. Aż do tej pory.

Warunki rozwodowe Kanye Westa

Zagraniczne serwisy donoszą, że Kanye West całkowicie zmienił nastawienie do rozstania. Zamiast unikać najbliższych, stał się bardziej otwarty i rodzinny. Nie ma nadziei na pogodzenie się z Kim, jednak zależy mu na szczęściu dzieci. Z tego powodu wysłał dokumenty do serwisu plotkarskiego "TMZ", który ujawnił zaskakujące szczegóły.

- Okazuje się, że będzie mała walka - będzie walka o dzieci, bowiem Kim Kardashian zapowiedziała, że chce, żeby dzieci były z nią, a Kanye West pragnie, aby były tak pół na pół. Tu jest też mały haczyk, (...) bo z tego wynika, że Kim Kardashian chciała wyłącznej opieki nad dziećmi. Chciała, żeby Kanye dzieci odwiedzał, a tu się okazuje że on chce troszkę bardziej sprawiedliwie tego podziału dokonać - mówiła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

Podobno Kim i Kanye wspólnie opracowują harmonogram spotkań, który ma zostać przedstawiony w sądzie do akceptacji. Ponadto wiadomo, że nie będą walczyć o majątek, ponieważ przed ślubem podpisali intercyzę, a także starać o wzajemne alimenty. Nie wiadomo jedynie, co stanie się z nieruchomościami, które nabyli już jako małżeństwo.

- Nie ma w tych dokumentach mowy o dacie separacji, co oznacza, że nie do końca wiemy, kiedy tak naprawdę oni się rozstaną. A może już się rozstali? - dodała dziennikarka.

Być może informacja o tym, kiedy Kim Kardashian i Kanye West zdecydowali się rozejść, nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości