Gwiazdy

Do sieci wyciekło zdjęcie bez retuszu Khloe Kardashian. "Robi wszystko, by ono zniknęło"

Gwiazdy

W internecie pojawiła się fotografia jednej z sióstr Kardashian – Khloe. Sęk w tym, że wygląda na nim zupełnie inaczej niż na pozostałych, które udostępnia w mediach społecznościowych. – Sztab PR-owców robi wszystko, by ono zniknęło – mówił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Khloe Kardashian bez retuszu

Siostrom Kardashian od dawna zarzuca się, że wszystkie zdjęcia, które publikują w sieci, poddawane są retuszowi, a ich wizerunek mocno różni się od tego, jak wyglądają w rzeczywistości. Dlatego zdjęcie Khloe Kardashian w naturalnej wersji wywołało burzę w sieci.

- Wyciekło normalne zdjęcie nad basenem, którego nie chciała wrzucać. Teraz cały sztab PR-owców robi wszystko, by ono zniknęło, ale niestety internet nie zapomina – powiedział Mateusz Hładki i zaprezentował zdjęcie.

- Nie pasuje jej to zdjęcie, bo zwykle wygląda inaczej. Na tym niewyretuszowanym zdjęciu niczego jej nie brakuje. Świetnie wygląda, ale widocznie w jej ocenie i sztabu PR-owców nie tak chce się prezentować – dodał nasz dziennikarz.

Dzień Dobry TVN

Khloe Kardashian po retuszu

Tego samego zdania są internauci, którzy mają dość przerabianych zdjęć. Nie rozumieją, dlaczego celebrytka chce usunąć fotografię. W komentarzach większość pozytywnie oceniła wygląd Khloe. Piszą wprost, że to "jedyne zdjęcie, na którym wygląda naprawdę naturalnie i cudownie" oraz "to jest to zdjęcie, o które rozpętała się taka burza? Przecież Khloe wygląda na nim dobrze".

Przypomnijmy, że celebrytka przyzwyczaiła swoich obserwatorów do takich fotografii, jak poniżej.

Zobacz także:

Osi Ugonoh zamieszkała z młodszą siostrą: "Poznajemy się na nowo. Bardzo się różnimy"

Hotel Paradise 3: Karolina dostała szansę, by namieszać w programie. Czy ją wykorzysta?

Marcin Prokop wyjaśnia, czym jest instrybutor. "Oby tylko nikt nie strzelał"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości